1. beni de güldüren insan.

  bazıları da suratsız olur. o karşıdan gülerek gelir. aha dersin geliyor bir deli daha. başlarsın gülmeye dudağını falan ısırırsın gülmemek için kasarsında kasarsın sonra bu seni görür yüzü düşer bi anda. tip tip bakmaya başlar. onun en asil duygularına ortak olursun ama o dışlar seni iki dakika da.

  tabi karşıdan gülerek gelen insana yapılacaklar listesi yaparsın kafanda bunlara gülersin. bu sefer sen karşıdan gülerek gelen insan olursun.
  queen
 2. benim bu. 19 senelik kısacık hayatıma gülümseyecek o kadar çok anı sığdırdım ki. anlatacak anım olmayan, gülümsemeyen bir günüm geçmez. kulaklık takılıyken müziğin etkisiye aklıma gelen her şey beni güldürebilir. ne çok gülüyorum ya* herkese tavsiye ederim
 3. gülen birini görünce ben de gülüyorum. zaten kendi kendine konuşan ve gülen birinden başka türlüsü beklenemezdi.
 4. sinirli günümde gelişine çakma isteği yaratır. ama sosyal hayvanlarız olmuyor işte öyle
 5. benim o (vol 2).
  halbuki yolla ya da gelen her kimse onunla falan hiç alakası yok. kesin kafamda ya daha önce olan bir şeyi düşünüyorum ya da saçma sapan hayal kuruyorum kim bilir?!
  yolda şarkı söyleyerek giden versiyonu var bi de bunların. hayır yapıyorum da oradan biliyorum.
 6. her zaman iyiye işaret değildir.
  kuz
 7. bu ben olabilirim, gülen kişi olarak. yolda yürürken, kısa bir ana ait detaylar yakaladığımda, küçük bir çocuğun kendini bilmez hallerini, bir kedinin zıplayayım derken düştüğünü ya da kendine has kıyafet giyen bir insan gibi gülümsemeye başlıyorum ve o an birden karşıdan benim halimi görenlerin belki de, 'neye gülüyor bu deli' diye yorum yapacağı aklıma gelince daha bir artıyor gülmem. gülün siz de gülmek iyidir.
 8. eğer sizin farketmediginiz şekilde arkanizdakine bakıp guluyorsa fail olmanizla sonuçlanacak hadise.
 9. bu başlığın bu kadar yorum alması açıkçası beni çok şaşırttı...
 10. sen giderken biz dönüyorduk edasıyla gelir bazısı bazen. yoğun bir günde okul yolunda görürsem bu insanı ve gülüyorsa bir an kınarım, laflar hazırlarım içimden.