1. milli motosiklet yarışçısı. world sbk'in supersport fim world championship kategorisinde 4 şampiyonluk yaşamıştır. turnuvanın en değerli ve en çok şampiyon olan yarışçısıdır.
  ilgaz
 2. yüreği kocaman abi ! film gibi hayatı var, denk gelmişssinizdir bir yerlerde; ama o başına gelen her şeyden sonra allaha sığınarak acısını kabullendiğini böyle hafiflettiğini söyler...

  küçük abisi sinan abimizin cenazesinden bir zaman sonra biraz dertleşme şansımız olmuştu. o beni teselli etti sanki daha çok, öyle büyük öyle yürekli bir adam..
 3. 5. dünya şampiyonluğunu kazanan milli sporcumuz. hangi alanda sporcu, hangi alanda şampiyon olduğunu bilmeyen varsa büyük ayıptır. yine de söyleyelim. motor yarışlarında temsilcimizdir. supersport klasmanında yarışıyor. yıllardır sponsor eksikliği yüzünden bir üst kademe olan motogp yarışlarına katılamıyor. katılsa ben inanıyorum ki orada da gurur kaynağımız olacaktır.
 4. türkiye'de başarılı olup para kazanmak ve çomarların sevgi saygısı uğruna avrupa görmeyen, bu nedenle 25 yaşında alt sıra takımlarına transfer olmak zorunda kalan futbolcu gibidir. ergen yarışlarında şampiyon olup yükselmek istememesini eleştirenlere "yiyorsa benimle yarışın" minvalinde konuşan balondur.

  üst liglerde de yarışmışlığı, sıfır çekmişliği vardır. bu başarısızlığı bütün dünya türklere ve müslümanlara karşı algısıyla örtbas etme eğilimindedir.

  yeni türkiye'dir. 3. köprüdür, havalimanıdır, kürk mantolu funda hanımdır.