• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (4.50)
kendime iyi bak - serhan arslan, ruhi yapıcı
Yeşim ve Emre bir süredir birlikte olan ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Artık düğünlerine bir hafta kalmıştır ve son hazırlıklar devam etmektedir. Emre davetiyelerini vermek için arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmada eski defterler açılır. O geceden sonra Emre geçmişe doğru bir yolculuğa çıkar; bu durum Yeşim'le olan ilişkisini de etkiler. Tam da evlilik arifesinde hayatına dair sorgulamalara girer...
Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.

kaynak: http://www.beyazperde.com/filmler/film-227346/
  1. bazı filmlerin sonunda hani bir aydınlanma gelir ya... bu o filmlerden biri işte. bu kim, o nereden çıktı, bunlar neyin nesi derken sizi hikayenin içine alıyor. kah otel resepsiyonu oluyorsunuz kah barmen... !---- spoiler ----!

    en son ise bir küçük kız her şeyi aydınlatıyor.

    !---- spoiler ----!
  2. senaryo iyi monte edilseydi şayet, görüntü ve müziklerle gayet başarılı olurmuş. oyunculuklar da fena değil. özellikle çağdaş onur öztürk seviyorsanız daha güzel gelecektir film. lakin işte senaryonun kopuk olması fena olmuş.. bunun dışında beğendim, jehan barbur sesi de sizi alıp götürüyor film boyunca..