1. memleketin sağının da solununda,inananınında inanmayanınında yobazlığını gözler önüne seren gerçek.durum bu ne yazık ki.
  kuz
 2. insanoğlunun en büyük genetik problemi bu işte. aynaya baktığımızda kendimizi göremeyecek kadar kör olan bizler başkalarına bakarken kendimizi kartal zannediyoruz. e tabii pür-i pak olduğumuzdan ötürü herkes bizden kirli.
  nasıl duzeltiriz derseniz çağın en büyük buluşu "aspirin" ama o da fayda etmiyor. şu anlık çözümü kendimizle savaşmaktan ibaret.
 3. ben değiştiremiyorum ve bu yüzden de eleştiriliyorum ama bu yine de benim gibi olanları eleştirmeyeceğim anlamına gelmez kafası bu olsa gerek.

  ben şu sebeple zarar gördüm, o zaman o da aynı sebepten zarar görsün diyerek hareket etmek yanlış olsa da adaletli bir yaklaşım sanki. o zaman işte asıl sorun kişinin toplum tarafından eleştiriye tutulduğu konularda sağlam bir duruş sergileyememesidir diyebiliriz.

  toplu halde yaşamak kötü bir şey...
  önce sizi zamanla törpüler, sonra da bir bakmışsınız başkalarını törpülemede pek çok kişiden daha şevkli olmuşsunuz.
 4. sigara içen bir babanın, oğluna biraktirmaya çalışması yada hic başlamaması için uyarıda bulunması gibi bir şey olabilir aslında.