1. bu soruyla ilk karşılaşmam ben on dört yaşındayken olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. içimden "ben o kadar yaşamam yeaaa" diye geçirmiştim. yakında üzerinden üç tane beş yıl geçmiş olacak ve ben hala her soruluşunda "ben o kadar yaşamam yeaaa" diye düşünüyorum. sanırım kariyer planım bile ölmeye niyetli. ne yazık kariyer kendiliğinden olan bir şey değilmiş.*
  bozuk
 2. batıda görüyorum -doğuda küçük bir ilden bildirildi-
 3. türkiye'deki kadınların en nefret ettiği erkek olarak görüyorum. bu hızla gidersem türkiye'nin yarısı eski sevgilim olacak. durmak yok yola devam.
 4. şu an farklı bir şey yapmıyorsanız aynı yerde göreceksinizdir.
  ama ülkemizde hiç bir şey yapmasanız da farklı bir yerde görebilirsiniz.
  bence ülkemizde aynı yerde kalmak bile başarı demektir.
 5. ağaçtan yaptığım* evimin mutfağında yemek yaparken bir yandan radyodan dinlediğim parçalara eşlik ediyor; yarım bıraktığım örgümü bir an önce bitirmek için can atıyorum..

  tabi hayaller böyle de ya gerçekler.. evraklardan kafam kalkmaz yine. hayal mayal kurmuyorum o yüzden; stres sahibi oluyor insan.
 6. aynanın karşısında.
 7. kendimi çok tepelerde görüyorum çok iyimserim bu konuda da muhtemelen çok katlı bi yapının en üst katlarında kan ter içinde offset şakül kontrol ediyo olacağım, ya da projeye göre demir falan teslim alıyo olabilirim hayat sürprizlerle dolu ..
  wtf
 8. 5 yıl önceki hesaplarıma göre şuan nerede olacağımı bilmiyordum ama burada olmamam gerekiyordu. ne oldu? okulu uzattık tabi kaldık bi' sene daha. (*:swh) bu arada profesörlüğe de mühendisliğe de lanet olsun.

  şimdiye bakarsak, bir buçuk yıl içerisinde burada olmayı planlıyorum. mühendislik okuduk diye hayatımızı çürütmemiz mi lazım sabah 8 akşam 6 ile? elimdeki para bitene kadar, tutunacak bi' iş bulunur illaki. varsın çocuklara bırakacak bi' evim olmasın. abimden biliyorum sana bi ev kalmışsa saplanıp kalıyorsun oraya.

  son olarak, insanlar ölene kadar kafalarında; dağ evi - orman - göl üçlüsünü hayal ederek çalışıyor - yaşıyorlar. sonra ne oluyor? her şeyinle yerleşmişsin artık çoruma, nasıl bırakabilirsin ki arkadaşını, eşini dostunu, düzenini, 60'ından sonra?
 9. yükseklisansımı barcelonada yapmış istanbulda şöyle iyi bir şirkete kapağı atmış, bekar hayatımın son yıllarını yaşamak istiyorum mümlünse

  edit: iyimserlik diz boyu ajsdj
 10. başlarına çoban olaraktan patates tarlasında.