1. yakın zamanda lakers'a gelmesini umduğum über oyuncu, büyük skorer.
 2. oklohama city thunder'da oynayan abd'li oyuncu. 2 sene önce sezon mvp'si seçilmişti. duygusal bir konuşma ile ödülünü almıştı. beni okc taraftarı yapan oyunculardan biridir. russel westbrook ile uyumlarını seviyorum. bir yüzük çok yakışır bu adama, bu sene de iyi gidiyorlar, yine elemelerde batırmazlarsa neden olmasın diyelim.
 3. sezon sonunda free agent olacak olan basketbolcu. bu yaşına kadar hiç yüzüğü olmaması gerçekten üzücü. büyük ihtimalle ilerleyen yıllarda şampiyonluk kovalayacak bir takıma gidecektir.
  (bkz: boston celtics)
 4. conley'den bile az bir kontratla, 2 yıl için 54.5 milyon dolara golden state warriors ile anlaşarak şahsım adına lebron'un zamanında yaptığı satıştan çok büyük bir satış ve hata yapan, süperyıldız adayı olmaktan uzaklaşan basketbolcu. bu denli korkak olduğunu bilmiyordum. zamanında lebron ve chris paul için attığı tweeti unutmayalım.

  kariyerine yancı olarak devam edecek durant elbet bir şeyler katacaktır takıma fakat 73-9 rekorunu ise geçeceklerini hiç zannetmiyorum. en fazla 70'i görürüz gibi geliyor.

  ayrıca unutulmaması gereken bir nokta daha var. kral daha ölmedi ve gelecek sezon, tüm zamanların en iyisi olduğunu ispatlamak için oynayacak. gelecek yıllarda takımıyla, dededen golden state warriorslı olan türk taraftarlarıyla, ve şımarık takım arkadaşları ile beraber göt olmasını istediğim oyuncu.
 5. bir gsw'li olarak yanlış bulduğum karar, epey antipati oluşturdu. nba'de dengeler bozuldu resmen.

  dipnot: gsw'nin en güçsüz zamanlarından beri taraftarıyım, şimdikiler gibi 2 senelik değil.
  slmn
 6. kendisine beslediğim duygular hayranlıktan nefrete kaydı bir anda. böyle saçma bir transfer ve kariyer kararından sonra bir çok seveni de böyle düşünecektir. oturmuş bir takıma süper yıldız ve yan yıldızlara sahip bir takıma gitti. bütün rekabetçiliği tek hamlede öldürdü. gitsin düşük bir takımı sırtlasın bütün çabasını final görebilmek için harcasın demiyorum ama bir yüzük için curry'nin yanında kaybolmayı tercih etmesini de kendisine yakıştırmadım.
  bütün isteğim, arzum takım halinde başarısız olmaları, finalleri bile görememeleri. okc'de onsuz şampiyon olur umarım, çok sinirlendim parkeye çıkarsalar 1'e 1'de sahaya gömerim o derece.(*::))