• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (0.00)
kırık kalpler bankası - onur ünlü
filmin hikâyesi shakespeare'in ünlü eseri romeo ve juliet'e dayanır. istanbul'da geçen yapım olmayacak bir hayalin peşinden koşan üç kahramanın trajikomik öyküsünü temel alıyor. filmin oyuncu kadrosunda hazal kaya, taner ölmez, haluk bilginer, zerrin tekindor ve ahmet mümtaz taylan yer alıyor.

galata amatör futbol takımında oynayan enis ve osman'ın planı takım arkadaşlarıyla birlikte bir banka soymak ve takımın ligden düşmesini engellemek için önlerindeki son maçı kazanmaktır. takımın antrenörü imam yusuf'un ise bu plandan haberi yoktur. maç, çıkan kavga sebebiyle yarıda kalır. ancak osman maç sırasında, karşı takımın organ mafyası olan antrenörü rüstem'in zorla alıkoyduğu aslım'ı görür ve ona aşık olur. zaman içinde banka soygunu planı gelişip işler karıştıkça osman'ın aslım'a olan aşkı da büyür. beyazperde.com
 1. onur ünlünün ne zamandır çekilmesi beklenen yeni filmi. başlık açmak konusunda biraz aceleci davranmış olabilirim ama konu ve afiş belli olduğu zaman editlenir umarım.
 2. ekim gibi gelmesini umut ettiğim film.
 3. bu filmi izlemeden cekildigine inanmayacagim. yillardir dolaniyor dedikodusu. once bankasi dediler filmin ismine cekildi cekilecek baslandi bitiyor derken yillardir bitmeyen bir muamma. simdi de ismi kirik kalpler bankasi olmus. cekimi uzun sure once bitti diye biliyordum. birakin fragmani foto dahi yok piyasada. onur unlu'ye bayilirim her yapimini keyifle izlemisimdir ama sen aydinlatirsin geceyi filmi gibi cok ses getirmeden unutulup gidecek gibi duruyor. bilen seven bulur izler.
 4. hâlâ ses seda yok. başka bir film daha çekiliyor haberleri duyuldu. neler oluyor?
 5. 36. istanbul film festivali kapsamında 13 nisan 2017 21.30'da atlas sinemasında tek seans olarak gösterimini yapacak olan yıllardır beklenen Onur Ünlü filmidir.

  film Yağmur Taylan, Durul Taylan,Nejat İşler, Sema Kaygusuz, Emre Erkmen, Çiçek Kahraman tarafından oluşmuş olan jüri karşısında Altın Lale Ulusal Yarışma Bölümünde yarışacaktır.

  Onur Ünlü dışında bir yönetmenin aynı filmde"romeo and juliet, organ mafyası ve banka soygununu" bir araya getirebileceğini düşünemediğimden ayrıca kendisinin bu film ile ilgili "hayatımın filmi" demiş olmasından ötürü kendi adıma filmi izlemeyi sabırsızlıkla beklediğimi belirtmeliyim.

  kırık kalpler bankası

  biletix

  program