1. severek katılacağım oluşum.
  2. görece büyük platformlar içinde alt gruplanmalar önemlidir. aynı değeri paylaşan insanların iletişime geçmesini sağlar. keşke youreads çatısı altında böyle gruplar olabilseydi. ama bu olmadığı için insanların farklı yerlerde gruplaşmasından daha doğal bir durum yok.

    ama kitap sevmek çok genel. ben psikoloji kitaplarını severim öteki polisiye sever. çok genel. yaşamayı sevenler grubu gibi. herkes sever de hangi yönünü. bu yüzden biraz özelleşmesi gerek. eğer tiyatro eserleri ile ilgili bilgi paylaşımı yapılacak bir grup kurulursa seve seve dahil olurum.
  3. gruba, katılmak isteyen bütün kitap severler alınmalıdır.yolda dilencilik yapan biri bile ben kitap okumayı seviyorum ve grubu da katılmak istiyorum derse önyargı ile yaklaşılmamalı gruba alınmalıdır.ya zaten ne işsiz insanlarsınız kitabını oku geç hani çok güzel bir alıntı görmüşsündür paylaşmak istersin gir sözlüğe kitabın başlığına yaz.yok illa vatsap da grup kurucam diyorsan da amaç bellidir fazla söze gerek yok.
  4. böyle bir oluşumu neden deşelemeye çalıştığınızı anlamış değilim. fikir olarak güzel bulan olur saçma bulan olur pekala ama niye orasından burasından çekip bu kadar basit bir şeyi büyütüyor, kavram incelermiş gibi inceliyorsunuz? anonim kalmak isteyen insan zaten hiç bulaşmaz. tanışma amacı güden insan da olabilir. bırak tanışsın. bırak böyle ortamlardan, kitaplar ve şiirler aracılığıyla tanışıp sosyalleşelim. bunun neresi kötü?
    kahlo
  5. böyle bir grup kurulursa iyi olur bence..okuduğumuz kitaplardan en azından iki cümle paylaşabilirsek karanlık dünyamızı aydınlatabilirz.:
  6. koskoca youreads platformu var iken niye whatsapp grubuna gidersiniz ki. ne konusacaksaniz burda konusun. bizde gorelim hangi kitaplari sevdiginizi. telefonunuza her baktiginizda 250 okunmamis mesaj yazisi gormek hosunuza gidiyorsa bilemem.