• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.50)
koçum benim
özel bir lisede hayat devlet okullarınkinden çok farklıdır. hem öğrenciler hem de öğretmenler için. koçum benim, lise öğrencilerinin öğretmenleri ile ilişkileri, aile hayatları, gençlik dertleri üzerine yoğunlaşanbir yapım.
lisenin basketbol takımının koçu (tarık akan) öğrencilerin okulda en sevdiği ve en çok desteklediği figülerden biridir. koç da öğrencilerini sadece spor karşılaşmalarına hazırlamakla kalmaz, onları hayata dair de eğitir...
 1. benim liseye başladığım sene başlamıştı bu dizi yanlış hatırlamıyorsam. basketbollu falan bir diziydi, öyle işte.
 2. yaklaşık 50 bölümden oluşmaktadır.
  bir basketbol koçunun bir vakıf lisesine gelip, basketbol takımını şekle sokması ve bunu yaparken de öğrencileri ile olan ilişkisini anlatan efsane dizidir.
  başroldeki basketbol koçunun davranışlarıyla öğrencilerin hayatlarını/düşüncelerini ne şekilde değiştirebildiğini bizlere sunmaktadır.
  'koçum benim' dizisinin en güzel tarafı ise, lise zamanlarımızda bizim de başımızdan geçen o eğlenceli ve çocuksu günleri/zamanları, çok etkileyici, eğlenceli ve sade bir biçimde bize göstermesidir. tabii ki, buna ek olarak da, sporu(basketbolu) sevdirmesidir.

  bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama dizide geçen espriler bile kaliteliydi diyebilirim. hatta, “dümbelek kafalılar” sözünü belki de çoğunluğumuz bu dizide duymuş olabilir.
  rayk