• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (2.50)
kokoloji 3 - tadahiko nagao, isamu saito
ilk iki kitapla dünyayı kasıp kavuran kokoloji'nin yepyeni oyunları üçüncü kitapta!

ilk kitapta zihninizin gizli bölümünde dolaştınız, varlığını bile unuttuğunuz pek çok şeyle karşılaştınız. ikinci kitapta bir yandan eğlenceye devam ederken bir yandan kendinizi biraz daha keşfettiniz.

kokoloji 3'te sınırlar iyice genişliyor. sorulara verdiğiniz yanıtların hayatınıza dair neleri anlattığını görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

kaynak: dr.com
  1. d&r da birden karşımda görünce sevinçle zıpladım. kimse görmedi ama görseydi eminim çok itici bulurdu. neyse kasaya koşup hemen aldım ama sonrasında çözmek için hoşlaştığım güzel gözlü insanın gelmesini bekledim. yaklaşık bir hafta kitapla hasretli bakışmalar yaptık ve vakit gelip okuduğumda sonuç hüsrandı. içinde bir şirkette çalışıyorsak, üslerimizi haksız olsalar bile alttan almamız gerektiğiyle ilgili öğütler vardı. ayrıca daha önceki kitaplardaki bazı testleri aynen yeni kitabın içine koymuşlar. üstelik testlerden birinde, kıllı, şişko, kaba saba erkeklerden hoşlanan bir sapık çıkıp sevdiceğime rezil oldum. bilemiyorum, beklentiyi karşılamadığı gibi büyük de bir hüsran oldu. saçma sapan şeylerle doluydu, hem de ilk iki kitap bu kadar güzelken...
  2. ilk iki kitabında bu kadar övgü görünce aldığım kitap pek ısınamadım ve bitirmedim boş zamanlar değerlendirebilir.