• youreads puanı (10.00)
 1. sakin'in 'hayat' albümünden, yeri bambaşka olan bir şarkı. hele gecenin bu saatinde, içim acıyor be. ah ulan onurr, şu grubun tutunamadığı müzik piyasasını da, şu şarkıyı okuduktan sonra utanmadan gidip "güm güm" söyleyebilen ağzını da sikeyim.

  kahrolsun popçular, kahrolsun "benden başka kimse bilmesin"ciler. sizin yüzünüzden dağılıyolar işte. mutlu musunuz bencil totoşlar.

  birr küçük resim yarattım ben senlee doldurduğuuuum. yaaa.

  içimde kalmasın editi: kardeş bir grubu çok özlüyor olmak için zamanında "balya balya albüm almış, konserlerine gitmiş" olmak mı gerekiyor? hayır keşke paramız olsa da alsak ama bir kitabı satın almadan önce elimin uzandığı bütün kütüphaneleri kontrol eden insanım ben(fakiiir, bildin), ne albümü- konseri. zaten benim o yaşta albüm satın almak denen şeyden haberim yoktu lan. müzik dediğin yutubdan dinlenirdisjsj.

  açıklama yapcam diye rezzil ettirdin bana kendimi. yazık lan bana. şu sefalete bak. arkadaşlar yardımcı olmak isteyenlere hesap numaramı atabilirim. *
 2. "kanar ellerim" şeklinde biten sakin şarkısıdır.

  grubu dinleyenler sanki grup dağılmadan önce balya balya albümünü almış, 5 kez konserine gitmiş gibi yorumlar yapıyor ama grup rock piyasasının 2. sınıf popülerliğindeydi. mükemmel müzikleri vardı fakat kitlesini saysan 2-3 saatte tek tek sayarsın.