1. ah şimdi ne güzeldir memleketim bakışı. "aslında satacakasın malı mülkü, yerleseceksin memlekete, alacaksın 2 koyun, onları otlatirken, bir ağacın altinda şiir yazacaksin " bakisidir. sanki orada hayatı sorguluyormus gibi geliyor bana.
 2. abartıya kaçıldığında samanyolu tv dizilerindeki oyunculuk ile ölümüne kapışacak performanslar sergileniyor.

  geçen gün kasiyer himmet'in müşterisi kredi kartı şifresini girerken başını başka yöne doğru ani şekilde çevirmesi sonucu boynunun kırıldığını gazetelerden okumamışsınızdır muhtemelen. çünkü an itibariyle sallamış bulunmaktayım.
 3. şifreyi olduğundan yavaş girip size odaklanmasını sağlayabilirsiniz. tabii bir çift alev alev bakan gözle
 4. kredi kartı kullanmayanların kaçırdığı ''bakmama yarışması''.
 5. birçok kasiyer uzaklara bakayım derken bu şekilde ve bu esnada şair olmuştur.
 6. giren girmiş zaten yaz 5363 yaz.

  dedirten bakış.
  dkare
 7. buğulu da bakıyorsa, hani böyle kısık kısık star tv dizi oyuncusu olur kendisinden...

  eylem doğrudur, çünkü şifre kişiseldir... ama abartmak yanlıştır, çünkü this is not hollywood, like i understood...
 8. bazen garipsenir. geçtiğimiz günlerde babamla bir beyaz eşya mağazasına gittik eve ısmarladığımız eşyanın ödemesini yapmaya, kredi kartı ile ödeme yapılacaktı ve cihazın içeride sabit olduğunu kablosuz kısmın çalışmadığını söyledi babam kartı bana uzattı "git hallet"dedi. şifreyi gayet sesli bir şekilde mağaza görevlisi de yanımızdayken söyledi. içeri gittik şifreyi gireceğim sırada görevli kafasını çevirdi. gülmek istedim, gülemedim de. o an aklıma pavlovun köpeği geldi işte. şifrenin ne olduğunu bile bile yaptı bunu. samimiyetsizlikten mi hassasiyetten mi bilemedim.
 9. sizin gibi paronayak insanlar varken yapması en doğal eylem yarın bir gün, her hangi bir işlem olursa bilginiz dahilinde olmayan, gözünüzde ilk suçlu o kasiyer ....