1. güzel kızlar küfür ederken çok tatlı olabiliyorlar diğerleri ise gözümde kamyoncu mahmut abiden farksızlar.
 2. cinsiyetçi bakmayalım arkadaşlar.
 3. adamın dib'idir.
 4. cinsel ilişki sırasındaysa gayet normaldir.
 5. küfürün dozajına göre değişir tabi. sövmek hiç kimseye yakışmıyor ama utanılarak söylenen küçük argo sözcükler bazen hoşuma gidiyor benim de.

  edit : bu yorum başlık küfür eden kızlarken girilmiştir.
 6. kıskançlık kötüdür erkek yapıyor ise daha da kötüdür
  dedikodu kötüdür erkek yapıyor ise daha da kötüdür.

  şiddet kötüdür kadın yapıyor ise daha da kötüdür.
  küfür kötüdür kadın yapıyorsa berbattır tiksindiricidir.

  yani demem o ki bazı kötü alışkanlıklar erkek için iyide kadın için kötü değil. fakat bazı şeyler kadına bazı şeylerde erkeğe hiç ama hiç yakışmıyor.

  birde şöyle bir tespitim var. küfür eden kızlar genelde erkeklerle kızlara göre daha iyi anlaşıyor. diğer kızlarla pek anlaşamıyor. gerçi şuan küfür etmeyen kız kalmadı gibi ama neyse
 7. leş.

  çok çok az ve yerinde ediyorsa tamam da iki lafından biri küfürse allahta o kızın belasını versin.
 8. o küfür etmeyen insanlar kibar kibar hayatınızın amına koyduğunda düşün ki o bunu okuyor ve itiraf başlıklarında görüyoruz sonra arkadaşlar sizi.

  neyse efendim iyidir küfür eden insan. sinirini, stresini, acısını atar rahatlar. american psycho gibi dolanmaz.

  hiç küfür etmeyen insandan korkmak lazım.
 9. çok küfür eden erkeklerin, küçükken penisiyle çok dalga geçilmiş, penisi üzerinden aşağılanmış ve yeterince sevgi görmemiş olduklarını, bu yüzden büyüdükleri zaman büyük bir öfkeyle erkekliklerini küfürle kusup aslında "ben bamya değilim!!" diye haykırdıklarını okumuştum. ( aradan baya bir zaman geçtiği için kaynak belirtemiyorum )
 10. küfrün psikolojik olarak rahatlama sağladığı düşünülüyor bunu destekleyen çalışmalar da var ama noktalama işareti gibi hitap şekli gibi küfretmek insanları itici yapıyor. erkekleri 1 kez itici yapıyorsa kadınları 2 kez çocukları 3 kez itici yapıyor.

  küfredebilmek de bir yetenek onu da es geçmeyeyim ben edemiyorum mesela, bazen çok istiyorum ama olmuyor. içimden geçiyor hani söylesem bütün sinirim geçecek gibi ama çıkmıyor bir türlü.