1. kimseye fazla yüz vermediğimden dolayı başıma sık gelmeyen olaydır. değer veririm fakat o sınırı aşmam. sonuçta o insan günü gelir çok farklı bir kişiliğe dönüşür. bunları da göze almak gerekir.
  2. itiraf ediyorum ki benim arada başıma gelen şey. çok saf salak duruyorsam demek :)) her zaman başıma gelmez ama. sıradan biriyse uyuz olduğumu belli ederim hafiften. zaten sıradan insanları pek umursamamaya çalışıyorum artık.

    sevdiğim insanlarda bunu fark etmem zaman alıyor ama. kabullenme aşaması falan derken. bende bu kabullenme aşaması biraz uzun sürüyor :) e konduramıyorum yani. ne yapayım? iğrenç bir duygu çünkü. farkına vardığında kendini çok kötü hissettiriyor. sonra insanlara katı davranınca vay efendim ben suçlu oluyorum. aslında ben çok sulu göz olduğum için insanlara ondan biraz dikkat ediyorum. çabuk kırılabilen bir yapım var. savunma mekanizması gibi yani :) yengeç burcunun kabuğu vardır falan derler ya hep. aynı durum işte. zaten ben de ne yazık ki yengeç burcuyum. evet yıl 2017 ve ben burçların haklılık payı olabileceğini düşünüyorum :)
  3. benim hoşuma giden bir durum. bu hissi hissetmeden onceki kısım masalın başı gibi sonrası ise masalın sonu. sonu kötü bitiyor diye başını atacak değilim. kullanın, kullandırtın. çekinmeyin yani. kötü bir şey degil bu.