1. Eskişehir’in Odunpazarı ilçesindeki kurşunlu külliyesi’nde protesto eylemi yapan akp’li kadınlardır. en azından demokratik bir eylem düzenlemişler diyesim geliyor ancak açıklamaları son derece rahatsız edici:

  !---- spoiler ----!

  600 yıllık ecdadımızın emaneti olan Odunpazarı Külliyesi’nde tango ve dans adı altında yine bizim milli ve manevi değerlerimize ihanet etmiştir. 600 yıl önce Mimar Sinan’ın çırağı Çoban Mustafa Paşa tarafından yapılan ve bizim maneviyatımızı barındıran Kurşunlu Külliyesi içinde maneviyatımıza hakaret içerikli çaça, tango, Hint ve modern dans gösterileri yapılmasını istemiyoruz.

  !---- spoiler ----!
 2. bu ülke neden ilerlemiyor sorusuna cevap olarak bir örnek. yakındır osmanlı'ya dönüşümüz, bu azımsanamayacak kitle bunu da başarır. aklıma takılan bir soru bu "akpli" kadınlar hiç kalkıp kadın hakları, işçi hakları için kıllarını kıpırdatmışlar mı? başka bir şey demiyorum.
 3. milli ve manevi değerlerine tango ve dans ile ihanet edilebilen ülke. yeni türkiye. şu cümledeki mantıksızlık beynimi patlatmak üzere.

  nereden baksanız ahmakça bir beyan.
 4. !---- spoiler ----!

  eskişehir odunpazarı belediyesi’nce, uluslararası ahşap heykel festivali kapsamında kurşunlu külliyesi’nde düzenlenen dans gösterisine akp’li ilçe kadın kolları üyeleri, “bir daha külliyede dansa, tangoya, çaçaya asla ama asla müsaade etmeyeceğiz” sözleriyle tepki gösterdi

  !---- spoiler ----!

  elimde olsa ben de size asla ama asla müsade etmeyeceğim!

  fetoya tapıyordunuz ne oldu bittirdiniz, şimdi akp' ye tapıyorsunuz ne olacak bitecek. fazla coşmayın yani.

  hem günah değil mi size, sokağa çıkıp eylem yapmak. şimdi sakince evinize, erkeklerinizin yanına gidin. kadın başınıza sokağa da çıkmayın.
  ozumm
 5. dansın 16.yüzyılda sarayda vals ve bale yapan imparatorluğun değerlerine sanan ecdad hainleridir.

  bunlar ne osmanlı'dan anlar ne fatih'ten. ne kanuni bilirler ne abdülhamit... tek bildikleri arap özentiliğidir.

  ne osmanlı'da kurulan "Osmanlı Musiki ve Raks Cemiyeti"ni bilirler, ne fatih'in saraya getirttiği müzisyenleri, heykeltraşları, ressamları... ne vahdettin bilirler ne abdülmecit...

  alın size gerçek osmanlı'lar. gerçek ecdad...

  http://onedio.com/haber/gercek-osmanli-torunlari-392434