1. ikinci el eşya satma sitesi.
 2. güzel bir site. gayet rahat ve kullanışlı. bass gitar almışlığımız var bu uygulama sayesinde. fakat bazı kişiler, eşyalarını değerli gördüklerinden herhalde, biraz pahalıya satmaya çalışıyorlar sanki...
 3. listelediğim 4 ürünü de kısa sürede satmamı sağladı. uygulamasının kullanıcı dostu olduğunu belirtmek isterim.
 4. satma fonksiyonu o kadar ön plana çıkarıldı ki alıcıdan çok satıcının olduğu bir platform haline geldi. satışa çıkardığım bas gitar için 3-4 tane teklif geldi hepsi de aynı bölgedeki satıcıların takas teklifi. gitara karşı kamera öneren mi istersin, tablo öneren mi? ilaç için bir tane alıcı yok.
 5. millet harıl harıl ilan yardırıyor. haliyle sizin ilanlar tozlu raflarda geride kalıyor. 2-3 tl'ye sakız satan bile ilan vermiş. muhtemelen sahibinden.com gibi ön sırada yer alsın, yıldızlı ilanlar, sponsorlu gibi ilan parası alması yakındır. site düşünce olarak güzel işlevselliği tartışılır çünkü henüz kategoriler kısmında tam bir gruplandırma kolaylığı yok. anasayfa üzerinde dönüyor her şey.
 6. pahacı ve ölücüleri buluşturan bir alışveriş platformu
  echza
 7. hakkında çokça "özel mesajdan yürüyorlar" şeklinde şikayetler gelen sahibinden.com ile gittigidiyor.com'un bir değişiği al sat sitesidir...
 8. bugün emektar iphone 4'ümü sattığım uygulama.(*::()
 9. gayet rahat bir bicimde urun alip sattigim uygulama. urunu elden alma imkani ise paha bicilemez.
  wolf
 10. kendi resmim varken gitarım için gelen teklifler fotoğrafımı kaldırdıktan sonra ve babamın adını kullanıcı adı yapınca kalmadılar. bir şeyler satalım dedik ordada adam gibi adam yok onu gördük.