1. fiyat-performans oranı yüksek akıllı telefon.

  büyük teknoloji marketlerde 1800-1900 lira. bu fiyatlar için fiyat-performans oranı yüksek olduğunu söylemek yanlış olur. ama paralel ithalat yada kampanya ile 1400-1500 civarlarında alınırsa hiç pişman etmez. hatta n11'de 1300'e satan bile var. özelliklerini özet geçecek olursak:
  artıları
  +kamera gerçekten çok güzel.
  +ses kalitesi iyi ve yüksek
  +değiştirilebilir kapak ve batarya
  +ergonomik tasarım
  +akıcı sistem
  +fiyat-performans çok yüksek
  +sd kart desteği

  eksileri
  -lg garantili olanlarda radyo yok ama paralele ithalatlarda var.
  -görüntülü görüşme yok.
  -kırılmaz ekran koruyucular telefonun yapısından dolayı tam oturmuyor ve zamanla kalkıyor.

  başka da bir eksisini göremedim. olmuş bu denilebilecek bir telefon. bir iphone 6s parasına 2 tane alınabilecek bir telefon ve size diğerini aratmaz. ha ortamlarda havası yok o ayrı*
 2. kullandığım ve memnun kaldığım telefon. tabi aldığımda 2bindi şimdi 1300lere kadar düşmüş üzmedi değil.

  yeni android 6 güncellemesi aldığında-ki türkiyede ilk alan telefondu- başta sorunlar vardı. ama 1 haftaya kalmadan yeni güncellemeyle hallettiler onları da. android olarak alınabilecek yeterlilikte telefon.
  kup
 3. bootloop ve ghostscreen problemleri ortaya çıkana kadar müthiş bir telefondu. fiyat / performans olarak kesinlikle piyasanın en iyisi diyordum.

  ancak bootloop ve ghostscreen gibi sorunlar nedir arkadaş.. 2015 yılında üretilen cihazlarda kronik sorunlar mevcut. aman diyeyim uzak durun.

  yoksa lg türkiye rezaleti ile bir aydan fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 17 gün sonra değişim onayı alan cihaz için değişim sürecini sorduğunuzda "daha bir hafta olmuş değişim kararı verileli" diye bir tepki ile karşılaşıyorsunuz. bugün, yerel bir marketi aradığınızda karşılaşacağınız kurumsal anlayış muhtemelen lg türkiye çağrı merkezindekinden daha iyi olacaktır.

  özetle; bir gün g4'ünüz elinizdeyken kapanıyor ve tekrar açılmıyor, bir aydan fazla telefonsuz kalıyorsunuz. sonrasında teknik servis, çağrı merkezi, hakem heyeti, uğraş dur.

  ps: anakart kaynaklı benzer bir sorunu yıllar önce samsung galaxy s2'de yaşamıştım. garanti süresinin son günü, hatta mesai saati bitimi olmasına rağmen servis cihazımı sorunsuz teslim almıştı. 4. günde cihazımı yeni anakart ve batarya ile teslim ettiler.

  türkiye'de, servis hizmeti kalitesi çoğu zaman ürün kalitesi kadar önemli. lg g5 almayı düşünen arkadaşların aklında olsun.