• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.00)
luke cage
hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu luke cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
 1. 13 bölümlük mini dizisi çekilen luke cage bugün netflix ve malum dizi sitelerinde yayınlanmıştır.

  marvel netflix sayesinde ünlü olmayan süper kahramanlarını tanıtmaya devam ediyor. bunun örnekleri olarak daredevil ve jessica jones gösterilebilir.oyuncu seçimleri, dizinin kalitesi, akıcılığı bir bütün olarak netflix muazzam iş yapıyor.

  marvel karakterlerini kendi bireysel dizilerinde tanıtıp ardından hepsini tek bir dizi altında "the defenders"adıyla birleştirecek. daredevil ve jessica jones yapıldı şimdi luke cage ardından iron fist ve punisher dizileri gelecek.bunu ayrı bir başlık açıp orada yazarım tabi aman yorumum silinmesin.

  şimdi luke cage ilk bölümü izlicem ardından editlerim.

  edit : 7/10 netflix yine oyuncu seçimleriyle harikalar yaratmış.ilk bölümden konunun yavaş gideceği belli oluyor dizide iyiyi kötüyü yardımcı rolleri falan tanıtmışlar.çoğunlukla siyahi oyuncalar göze çarpıyor gözlüklü adam, mutfak şefi ve dedektif dışında beyaz birini görmedim yani eğer ırkçıysanız bu dizi tam size göre lanet olası ırkçı pislikler. şimdi ikinci bölüme geçiyorum.
  !---- spoiler ----!

  son sahnede luke'un yüzüne adam yumruk atınca bileğinin kırılıp deriden çıkması ve bunu gören benim titreyerek bu dizi olmuş der gibi kafa sallamam...

  !---- spoiler ----!
 2. hiçbiriniz mi izlemediniz ulan.

  yeni dizi ama bir kişi bile izleyip yorum girmemiş.uzun adam olsa "bu siteyi bize sözlük diye yutturmaya çalışıyorlar!" derdi.