1. kusur kapatma sanatı..
 2. yapıldığında kadınları daha çirkin bulduğum gereksiz bir şeydir, doğalken daha güzel olduğunuzu kabulleğinizde görüşelim hanımefendi.
 3. ülkedeki insanlar, ameliyat masasından yeni kalkmış gibi oluyor yapınca.
  ramel
 4. bir çok erkek doğal hali daha güzel bulurken kadınların ısrarla abanır buna güzelsiniz hanımlar ayrıca erkekler sadece tipinize bakıyorsa zaten bırakın onu hak etmiyordur sizi elbet sizi de dünyanın merkezine koyacak mutlu etmek için çırpınacak birisi gelir yeter ki siz de ona değer verin ve birazcık da olsa sevin.
  wtf
 5. birçok erkeğin kadınların kendilerine güzel görünme gayesiyle yaptıklarını zannettikleri fakat aslında öyle olmayan şey. süslenmek, güzel görünmek istemek genel itibariyle kadınların tabiatında vardır ve birçok kadın makyajı kendini o şekilde daha iyi hissettiği için yapar. ha erkeklere güzel görüneceğim diye doğallığından ödün veren karaktersiz kızlar da vardır eminim. zaten makyajlıdan daha çok boya badana misali suratlarıyla kendilerini ziyadesiyle belli ediyorlar.

  ben mi? ben doğallıktan yanayım ehe.
 6. "makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme.yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer."
 7. sokak jargonunda, aynı marka arabaların farklı yıllarda üretilmiş modellerini karşılaştırma sırasında kullanılabilen tabir. (bkz: makyajlı kasa)
 8. badana ve makyaj farklı şeyler kendinizi yeniden yaratmadığınız sürece hobi olarak yine yapın yapmayın demiyoruz.
 9. kusurları kapatma eylemi...
  azı karar, çoğu zarardır...