1. ingiliz youtuber. son zamanlarda her yerde #savemarianajoyce hashtagleriyle görmek mümkün kendisini.
  olay ise şu,
  bu tatlı kız kendi halinde videolar çekerken bir kaç haftadır yüklediği videolarda tuhaf davranmaya başlıyor.
  sadece tuhaf davranmakla kalmıyor, videolarının kimisinde arka fonda başka bir insan görünüyor, kimisinde zıpladığı zaman ayağından zincir (?!) sesi geliyor, kimisinde kollarında morluklar var vs. ve yaptığı bir canlı yayında kendisine "eğer tehlikedeysen kalp koy" diyen takipçisine "i'm not in danger guys i love you so much" dedikten sonra elleriyle kalp işareti yapıyor.
  birkaç farklı teori var ve çoğu kişinin aklına ilk gelen kızın takipçi kasmak yani prim amaçlı böyle bir şey kurguladığı.
  ikinci teori kaçırıldığı.
  üçüncüsü ise kızın uyuşturucu kullandığı veya şizofren olduğu.
  ben uyuşturucu kullandığını düşünüyorum veyahut kızın ciddi problemleri olduğunu çünkü bütün o dikkat çekme, prim yapma çabasını anlayabilirim lakin normal bir insan böyle bir şey yapmaz. bunun için aşırı derecede ilgi açı filan olması lazım ki bakın bu bir 'sorun'dur.
  yine de umarım ki bu olay sadece prim amaçlı kurgulanmış bir şeydir.
 2. bu başlığı gördüğüm çok iyi oldu. geçenlerde 33 aylık yeğenimi parka götürdüm. kendinden büyük çocuklarla takılmayı çok seviyor. 6-10 yaş bandında olduklarını tahmin ettiğim 4-5 çocuk yanyana 2 banka yayılmış hararetli hararetli konuşuyorlardı. yeğenim gitti banka, yanlarına oturdu. onların söylediği bazı şeyleri bağırarak tekrar edip, gülüyor falan. ben de başında dikiliyorum işte. çocuklar hararetli hararetli bu konudan bahsediyorlardı. gerçek mi, oyun mu, tık, takipçi mi kasıyor falan diye tartışıyorlardı. tam da anlamamıştım neden bahsettiklerini. şimdi anlamış oldum.