1. gel bona böyle bir site var dediğinde hemen dedim. ve peşinden geldim. çünkü kalite ve bilgiyi yaşayan ve yaşatan, hayata bakışı, duruşu, donanımı ile sadece bana değil herkese birşeyler katan birinin davetine gözü kapalı icabet ederim.

  beni bu siteyle tanıştırdı. ve bir çok yazarı bu siteye kazandırdı.
  burda ki badim olmakla birlikte, bana yol gösteren biridir. ve fikirleri her daim önemlidir benim için.

  grazie mille *
 2. son yazdığı itirafından dertli olduğu anlaşılan değerli yazar.canını sıkmasın.kendisini tekrar buralarda görmek isteriz.
 3. son yazdığı itiraftan sonra ne kadar benzer düşündüğümüzü farkettim. kendimizi tanımıyoruz, neleri sevip neleri sevmediğimizi birisine söylerken afallıyoruz. hayattan zevk almak isterken içinde kaybolmaktan korkuyoruz. biraz huzur ve mutluluk arıyoruz.

  çok tanımıyorum merc'i ama aynı düşündüğümüzü hissediyorum. ayrıca en sevdiğim youserlardan birisidir. görüşmek üzere...
 4. çok iyi bir insan. giderse, görüşeceğim bir adresi olmadığı için çok üzülürüm. lütfen gitme.
 5. en yakın arkadaşım. beni buraya elimden tutup çekip getiren yazar. bana en değerli yol arkdaşımı sevgili kedimi hediye eden kişi.

  sabah mesajla başlarız günaydın diye, öğlen biraz whatsaptan işleri, dersleri konuşuruz, günün ilerleyen saatlerinde müzik falan derken, akşam üstüne doğru zumzuklaşmaya başlarız. trip atarız, tartışırız. oo çok sert tartışmalarımız olur bazen. küseriz gibi olur. ikmiz tip tip birbirimize laf sokarız.
  -kaybol merc
  -kaybol bona
  -çok sinirsin merc
  -esas sen çok sinirsin bona
  aradan saatler geçer

  -bak şarkıya adamlar yapmış.
  ya da
  -bak rifiye/merke gözün kedi görsün

  gibi bir mesajla ikinci zumzuk seansına kadar sürer gider konuşmamız*

  o değil de herkesin merc gibi bir dostu, bir arkadaşı olmalı. bu kavramların hakkını verebilen nadir insanlardandır. zekalı, bilgili, pırıl pırıldır merc.

  yaşasın kedi kardeşliği.
 6. bir başka feminazi kurbanı eski emektar youser, yeni lâle.

  (bkz: ileri demokrasi)