1. fetocu ise neden açığa alınmadı diye sorasım geliyor. fetocuysa bu açığa alınan binler kimler?

  tanım: gebermiş bir suikastçıdır.
 2. hümanist medeni insanların işkence ile ölmesini istediği suikastçı. toplum buna hazır bugün işkence istenir yarın idam geri gelsin denir. ülkeyi ne hale getirdiniz be.
  seed
 3. 19 aralık 2016'da rusya büyükelçisini öldüren polis memuru. yapılan operasyonla ölü olarak ele geçirilmiştir.
  +18
  https://s26.postimg.org/nlodln12h/C0_Ds7_CBWg_AEh6_Vo.jpg
  +18
  elçi zaten öldü videolar var adamın elinde rehine de yok neden öldürürsünüz ki? şimdi bu soruyu soruyoruz diye fetöcü derler ama insan merak ediyor arkasında kim var başka sebepler var mı öldürülmese belki öğrenilirdi. şimdi öğrenmek imkansız tek bildiğimiz fetöcü olması.

  medyada ışık hızıyla fetö mensubu fetö militanı diye haberler yayılmaya başladı.

  ulan neredeydi aklınız aradan 6 ay geçti adam 6 aydır görevden alınmadı da elçiyi vurunca 1 saatte fetö'cü oldu. ondan önce aklınız neredeydi peynir ekmek gibi insan fişlediniz neden bu eleman fişlenmedi. 6 aydır ohal var ama sen fetö'den ifadeye çağırdığın adamı 3 gün önce büyükelçiye koruma olarak veriyorsun. ben yarım aklımla bu soruları sorabiliyorsam rusya neler soracak neler yapacak bakalım göreceğiz.

  bu arada kesin olmamakla bilikte 2014'de teşkilata girmiş. fetö 17-25 aralık 2013 öncesi olanları kapsıyordu sanırım. yinede bilemedim.
 4. kimlerin maşası oldun, nasıl beynini yıkadılar kim bilir. ideolojisi ne olursa olsun kurban etmiş ve kurban gitmiştir. şu çocuğun yüzüne bakınca sadece bir çocuk görüyorum gencecik bir çocuk, nasıl oldu da geldin böyle iğrenç bir oyuna. çok yazık.
 5. fetöcü falan değildir düpedüz siyasal islam'ın ürettiği kafadır. her gün televizyonda, gazetelerde şunlar, bunlar ayrımının, kin ve nefret söyleminin sonucudur. yandaş medyanın halep gazı ile beynini yıkadığı zihniyetin, ülkenin nasıl içine ettiğinin resmidir. bu kutuplaştıtıcı, ayrımcı nefret dili devam ettiği sürece daha çok mevlüt mert altıntaş peyda olur ülkede.

  kamu dairelerine personel alırken din, iman, mezhep ekseninde tamamen kendi ideolojilerin üzerinden alım yapma sevdası sonucu idam ipi sallayan öğretmen, cihatçı polis üretirsin. alın size dindar nesil.
 6. dindar ve kindar nesil yetiştirme çabalarının sonucunda ortaya çıkmış gençliğin bir parçasıdır. günlerdir rus büyükelçilikleri önüne protesto için yapılan çağrılar, kefenle konsolosluk kapılarında kapılarda yatmalar, rus bayrakları yakmalar... bunu organize eden ana akım medya günlerdir bu çağrıları yaparken, şimdi devlet eliyle yetişen bu katillerden birini yine bize fetöcü diyerek kendilerini aklamaya çalışıyorlar. fetö, radikal islamcılar,cihadcılar hepsi bu derin devletin hatta bizatihi devletin bir parçası...
  ve rakel dink'in hrant dink'in ardından yaptığı veda konuşmasındaki şu cümle geliyor aklıma tüm bu olan bitene bakarken:
  "bir bebekten bir katil yaratan karanlığı sorgulamadan hiçbir şey yapılmaz kardeşlerim…"
 7. suriyede katledilenler için sembol bir insanı korkakça arkasından vurarak katlederek eylem yapıp daha çok suriyelinin katledilmesine sebep olacak ahmak.

  ölünün ardından konuşulmaz derler ama bu ölü de değil, olsa olsa leş.
  yalan