1. bari bu kadar belli etmeyin metacı olduğunuzu mülteci dedik bağrımıza bastık şu hale bak resmen yedikleri kaba tükürüyorlar. (bazıları hariç tabiki)
    #modlargöreve
  2. yahu cidden böyle atışmalar , sataşmalar , dalaşmalar yapmak yerine biraz okuyup , araştırarak , inceleyerek ne de güzel verimli başlıklar açar bilgi sahibi olmak yolunda da ne de emin adımlarla yürürüz .

    bazen takılır ayağına insanın taş olur , kaldırım olur , herhangi biri olur , birileri olur çok da şe yapmamak lazım hani ^^
  3. arkadaşlar badboy aslında eski bir meta sözlük yazarıdır. normalde hem burayı hem metayı beraber götürüyordu. zaten bizi buraya davet eden odur. geldiğimiz günden beri bizim sürekli reklamımızı yaparak elinden gelen desteği verdi sağolsun ama artık bu danışıklı dövüş bir son bulmalı. zaten siz youreads yazarları çoktan bağrınıza bastınız. bu güzel ortamı daha fazla karıştırmadan bu küçük oyunu bitiriyoruz artık.

    not: birçok soran oldu badboy meta'da mod değildi. sürekli uçurulan ama hep geri dönen bir meta gönüllüsüydü. formata uygun olmadığı için hep hor görülmüştü ama burada yaptıklarından sonra bir teşekkürü borç bilirim ona.