1. rock fm'in genel yayın yönetmeni, ayrıca arka koltuk ve depressive times'ın moderatörlüğünü yapmakta. rock tabanlı alternatif müzik konusunda çok geniş bir dağarcığı bulunmasının yanında sinema eleştirilerini çok kayda değer buluyorum.
  one
 2. korkunç itici bir radyo programcısı. örnek bir program mevzusu: karşı cinsin bittiği anlar. 'kız arkadaşınla el ele yürürken seni köpek kovalamaya başladı ne yaparsın?' işte böyle de yaratıcı. bir de konuğuna şöyle izah etti durumu: 'düşünsene başlıyorsun kaçmaya, sen hoşt dedikçe köpeğin hoştuna gidiyor...' işte böyle de komik. konu açsa sürdüremiyor, konuk alsa konuşturmuyor, soru soruyor dinlemiyor. çok özgüvensizmiş izlenimi bırakıyor, ben zayıfım diye bas bas bağırıyor adeta. akşam bir derece çekiliyordu az laf çok müzik falan da sabah evlat olsa sevilmez. bir defa da konuksuz rastladım kendisine, bildiğin bir 'hiç'.

  bilgisine birikimine bir şey diyemem ama onları yansıtacağı mecra radyo programı değil demek ki.
 3. haftaiçi her sabah dinlediğim ya da dinlemeye çalıştığım radyocu.

  çünkü ben yolda insan sesi isterim yani birileri konuşsun. bir sebebi de kulak hafızası denen şey kuvvetli sanırım bende. bir duyduğumu zor unuturum. bu yüzden yeni şeyler öğrenmek adına müzik olan radyoları değil daha çok bir şeyler anlatan, öğretenleri tercih ederim.
  sırf bu yüzden açık radyo dinleyicisi oldum, çevreme göre aşırı entelektüel görünse de evet ciddi bir açık radyo dinleyicisiyim ( ciddi bir dinleyici nasıl oluyorsa)

  neyse gelelim metehan'a,

  her zaman beni beğenmeyen dinlemesin diye geçiştirir gelen eleştirileri. evet haklı da beğenmiyorsan değiştirirsin olur biter. ancak bu ilk akla gelen savunmadır ve "rock fm" kitlesi için basit bir göğüslemedir. aynısını maşrapa fm'de "hop dedik ayhan" ( radyo ismi sallamadır) yapsa eyvallah ama sen bu şekilde geçiştiremezsin olayı.

  çünkü sen yavuzfest sponsorusun yeri geldiğinde,
  van için rock'da bulundun,
  güzel güzel adamların konuk olduğu radyonun yayın yönetmenisin.

  kısacası, iyi adamdır, kötü adamdır ( film mi lan bu) diyemem ama bu medya çöplüğünde idare eder, dinlenir adamdır.