1. benim ve birçok kişinin çocukluk idollerinden olan, istatistiksel olarak formula 1'in gelmiş geçmiş en iyi pilotu olarak gösterilen, 7 kez dünya şampiyonu, schumi lakaplı, kırmızının en çok yakıştığı insanlardan olan efsane pilot.
  aralık 2013'de geçirdiği kaza sonrası hayata sıkıca tutunmuş ve biz sevenlerini delicesine mutlu etmiş, şimdilerde ise isviçre'deki evinde ciddi bir rehabilitasyon sürecinden geçmektedir.
  thun
 2. efsane olmuş alman pilot.
  gundi
 3. bir zamanlar formulayı ikinci kim olacak acaba diye izlerdik, schumi hep birinciydi çünkü. efsane f1 pilotu. geçirdiği kazanın ardından komaya giren futbol delisi schumi, almanya brezilya maçından hemen önce uyanmıştır. 7-1'lik almanya galibiyetini kaçırmamış çakal.
 4. efsane f1 pilotu. marlboro reklamlı o kırmızı araca hep sempatim vardıi halen daha saygımdan ferrariyi desteklerim. 98 belçika grand prix'inde david coulthard tur bindirmeyi hazmedemeyip yarış dışı bıraktırmıştı. ağzına küsküyü vursun diye televizyonun başında beklemiştim. yarışı da damon hill kazanmıştı sanırım.
 5. hep en iyi ikincileri severim. daimi şampiyonlara soğuk bakarım.
  ezilmişin yanındayım ayrıca; barrichelloya içim acırdı mesela.

  ama büyük saygı duyduğum f1 pilotu. her f1 sevenin de; sevsin ya da sevmesin schumiye büyük saygı duyduğunu düşünürüm.

  kelimenin tam anlamıyla "elim ve talihsiz" bir kazadan sonra ağır bir süreç geçirmektedir. gözleriyle iletişim kurabildiği ancak 50kg a kadar düştüğü söylendi son açıklamalarda sonra tabi ki bu da yalanlandı ailesi tarafından. gerçek nedir bilemeyeceğiz sanırım.
 6. micheal jordan basketbol için neyse, kendisi formula1 için daha fazlasıdır. f1'in f1 olduğu zamanlarda, ortaokuldayken hakkinen'le olan çekişmesini izlemek için günleri, saatleri sayardım. kazandığı yarışların çokluğu sayesinde özellikle italyan milli marşını hafızama kazımıştır*