• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.40)
mirai nikki
"future daily" olarak da bilinir.

ortaokul 2.sınıf öğrencisi amano yukiteru arkadaşlık kurmakta zorlanan biridir. etrafında olan biten her şeye seyirci kalmayı tercih eden yukiteru gözlemlediği her şeyi cep telefonundaki günlüğüne yazmayı tercih etmektedir. yalnızlığın ona getirdiği acıyla beraber yukiteru hayali arkadaşlar oluşturmaya başlamıştır ve bunlardan biri zihninde var olan zaman ve uzay lordu olan deus ex machina'dır. yukiteru'nun üzgün halini gören deus, ona yeni bir yetenek verir: yukiteru'nun günlüğü 90 gün boyunca sürekli güncellenen bir gelecek habercisidir artık. ne var ki bu hediye aynı zamanda yukiteru'nun laneti haline gelecektir. çünkü çok kısa bir süre sonra kahramanımız kendisini hayatta son kalanın deus'un varisi ünvanını kazanacağı bir ölüm kalım mücadelesinde bulacaktır.
 1. bolca kan, şiddet, öfke içeren efsanevi bir fantastik aksiyon animesidir.

  yandere karakterlerin en alası gasai yuno'nun harikalığını resmeden seri. en azından benim için öyle.
  bozuk
 2. en başarılı animelerden biridir. şiddet ve aksiyon en üst seviyelerdedir. karakter gelişimi olaylarla birlikte çok güzel anlatılmıştır. kesinlikle öneririm.
 3. methini çok fazla duyduğum için izlemeye başladığım ve fazla kaptırıp 1 günde bitirdiğim anime. şu zaman kadar izlediğim animelerden en kanlı animedir. şiddetle önerilir.
 4. minene uryuu adlı karakterini çok sevdiğim anime. güzel bir konusu var, ana karakter "ben annemi istiyorum!" diye zırlamasa çok daha iyi olabilirdi. sonunda ne olduğunu anlamayabilirsiniz. (bkz: mindfuck)

  etkisinde kalacağınız bir anime.
 5. yuno karakterine aşık olmamak mümkün değildir.

  pembe saçları, masumiyet ve içtenlik arkasında saklanan, çocukluk travmaları ile gelişmiş takıntı ve psikopati ile, derin bir kişiliğe sahiptir.