• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (0.00)
miss peregrine's home for peculiar children - tim burton
2016 abd yapımı macera ve fantastik türündeki miss peregrine’s home for peculiar children, büyükbabasının uyumadan önce anlattığı masallardan etkilenip, bir takım ipuçlarını takip ederek gizemli bir adaya giden ve bu adada bulunan bir evin içerisindeki süper güçlere sahip bir takım yaratıkları kurtarmak isteyen jacob adlı genç çocuğun sıradışı serüvenlerini konu ediniyor.
ülkemizde vizyona 4 mart 2016’da girmesi beklenen miss peregrine’s home for peculiar children adlı filmde şu isimler kim dickens (tba), eva green (miss peregrine), samuel l. jackson (barron), asa butterfield (jacob portman), allison janney (dr. golan), judi denich (miss avocet), ella purnell (emma bloom) ve terence stamp (abraham portman) rol almıştır.
özet ilkfilmizle.com'dan alınmıştır.
  1. trailer

    trailer'ını çok beğendiğim ransom riggs tarafından yazılmış aynı isimli romanın uyarlaması.
  2. fragman güzel, konu ilgi çekici, baz alınan kitap çok satmış. film de ilgi görür harcanmaz umarım. fantastik severlerin beğeneceğini düşündüğüm film
  3. kadroda gözlerimin johnny depp'i arayıp penny dreadful'un eva'sını bulduğu film.
  4. tim burton'ın kaybolan itibarını geri getirmeyecek film. şahane filmleri olan bu yönetmenin yıldan yıla düşen bu performansı gerçekten hüzünlü. izlenirse sadece samuel'ciğimin yüzü suyu hürmetine izlenir.
  5. tim burton'ı kurtaramamış filmdir. oyunculuklar iyi olsa da hikaye eksik, film vasat.