1. bir e-kitap okuma yazılımı. android harici bir işletim sistemine yönelik versiyonu var mı bilmiyorum ancak ben android işletim sistemli telefonumdan bu uygulama vasıtası ile keyifle kitap okuyabiliyorum. epub formatı dışında pdf gibi diğer fotmatları da destekliyor, tabi ki e-kitap demek epub demek.

  google play'de kampanyalı olarak 5 tl idi en son duyduğumda. kampanya devam ediyorsa faydalanmanızı öneririm. ayrıca ücretsiz deneme sürümü de mevcut ve pro versiyonuna göre pek bir eksisi yok. ben pro sürümü kullanıyorum.

  ilk aklıma gelen bazı artıları ise dakikada kaç kelime okuduğun, hangi kitabı kaç saatte okuduğun, kitabın % kaçında olduğun gibi istatistikleri belirtmesi. zevkinize göre sayfa arka planı, sayfa çevirme efekti gibi ayarlamalar yapabilmeniz.
 2. okuma hızını ayarladıktan sonra kendi kendine sayfaları geçen mükemmel bir uygulama.
 3. ben uygulamayı kullanmaya başladığımda pro versiyonu yoktu sanırım ama normal sürümü de çok şahane. şu ana kadar 260 saat kitap okumuşum sadece bu uygulamadan. pro versiyonu adds free ama normalinde de rahatsız edici bir reklam yok. sadece kitaptan çıkarken bir tam ekran reklamı var o kadar. o da eğer programı direk kaparsanız çıkmıyor bile. yani sadece kitap bittiğinde bir reklam görerek kurtarabilirsiniz. kitap okuma hızı, kaç saatte okuduğun, günlük ortalama okuma hızı, toplam saat gibi istatistikler var. pro versiyonu şu an 15 liraydı google playde, bana pdf lazım değil diyorsanız para vermeden idare edebilirsiniz.
 4. Android üzerinde e-kitap okumak için bir program. Şahsi deneyimlerim sonucu fb reader ile karşılaştırdığımda gayet üstün geliyor. Benim gibi çok not alarak okuyorsanız bookmark olayı çok önemli. Bunu da direk bookmark seçeneğinden tüm bookmarklarınızı bir text dosyasına çıkararak gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Ek bilgi editi: eğer sözlük de kullanacaksanız, golden dict programını indirin, buradan en-tr sozluk en tr sozluk dosyasini indirip, golden dict programinin klasorune atin, moon reader indexleme yaptiktan sonra mis gibi bir sozlugunuz olacak.
  pan