1. denizli anadolu lisesi fizik öğretmeni.

    derslerinden bir şey anlamanız sağlam bir müzik kulağı gerektirir. "xxx buyur" deyip sizi soru çözmeniz için tahtaya kaldırdığında sakın korkmayın soruyu kendisi çözer. okulun en bol sözlü notu veren öğretmenidir.
    onun girdiği dönem ilk fizik yazılım 08 idi sonrasında 88 alıp dört düşürmüştüm. herhalde dal tarihinin en düşük notu benim.
  2. ne dediğini anlamakta başta zorluk çeksem de sorduğum her soruyu on saniyede çözüp, en sağlam şekilde anlattığında hayranı olduğum öğretmendir. hem insanlık hem öğretmenlik konusunda ilk beşimde kesin yer alır. kıymetini geç anladım o da benim ayıbım olsun.
  3. dersine girmediğim hoca girdiysem de anımsamıyorum yurtta belletmenlik yaptığı günler güzel olurdu elektrikleri attırır onun bakmasına sebep olurduk sabahları bizi''aç gözünü görcem'' diye uyandırırdı çok ilginç günlerdi çok.ama atılgan hocayla en güzel anım 1 mayıs 2014'de gerçekleşti.o gün tatil olduğu için sözleşip dağa çıkmıştık ocakta çok güzel bir yemek yapıp yemiştik ayrıca çayda patetes közlemiştik ahahah ulan ne hale geldi koskoca interaktif youreads xd