1. satıcıyla alıcıyı buluşturan online alışveriş sitesi. arada güzel kampanyalar yapıyorlar. eğer geri bildirimleri ve yorumları güzel olan satıcılardan alışveriş yaparsanız, sorunsuz bir alışveriş yaşama şansınız yüksektir.

  şu ana kadar büyük ürünlerden ziyade küçük ürünler aldım kendilerinden. bunların arasında mekik sehpası, ağırlık vs. de var. hepsiburada gibi oluşumlarda para firmaya direkt gittiğinden sorun yaşadığınızda iade etmek çok sancılı oluyor. ama burada siz onay verinceye kadar para satıcıya gitmiyor bu da sizin avantajınıza. ve ben de hepsiburada.com'a tövbeli olduğumdan buradan alıyorum çoğu ürünü.

  ayrıca karıştıranlar var n11'de çok pahalı mallar diye. malları satan onlar değil onlar aracı şunu anlayın artık.

  reklamlar bitmiştir*
 2. içinde harika ürünler barındıran, daha çok elektronik malzeme temin ettiğim site.

  çoğu zaman aradığım ürünü piyasa değerinin altında bulabiliyorum. diğer alışveriş sitelerini göz önünde bulundurduğumda:
  ürün kategorizasyonunun geniş kitlelere yayılması, çeşitlilik (laf olsun diye söylemiyorum bunu), yapılan alışverişlerden gelen dişe dokunur miktardaki hediye çekleri, kendimce önemli gördüğüm bazı ürünlerde günlük ve hafta sonu indirimleriyle n11, diğer alışveriş sitelerinin arasından sıyrılıp cazibesini ön plana çıkarıyor.

  not: donanımhaber ölücüsü değilim*
 3. alışverişlerimde şimdiye dek en küçük bir sorun yaşamadığım bir kaç gün içinde bana ulaşmasını sağlayan, ve sık sık aldığım ürün hakkında durum raporu veren ve bunun peşine düşen alışveriş sitesi. sadece bir kez kargo sıkıntı yarattı, ürün geri gitti, bir kaç gün sonra tekrar yolladılar, ben de nedense bu kez bedavadan gelmiş ki ekstra sevindim, işte böyle güzel süprizler de yapabiliyor.
  ufo