• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.00)
nae meorisokui jiwoogae - john h. lee
umutsuz bir aşkın peşine düşen ve sürekli yolları şaşıran bir kız, yine unutkanlık sonucu bir erkekle karşılaşır ve tesadüfler sonucu ona aşık olur. biraz zorlamayla başlayıp, gerçek bir aşka dönüşen bu ilişki, zamanla gelişen umutsuz bir hastalığın kurbanı olacaktır. ve aşkın tek besini anılar, yavaş yavaş silinir. anıların silinmesiyle korku başlar.
 1. a moment to remember ya da hatırlamak için bir anı. 2004 kore yapımı romantik dram filmi. son yıllarda ülkemizde özellikle kadınlar arasında popüler olan kore filmleri arasında müstesna bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. senaryo ve oyunculuklar çok iyi. özcan deniz denen şaşkaloz (ismini hatırlamıyorum ve hatırlamak da istemiyorum) remake'ni yapmaya çalışmıştı da rezil etmişti güzel filmi. filmler ve filimler ailesi eleştirel parodisini yapmıştı onu izleyin ama filmin kendisini izlemeyin ne olur. neyse romantik film sevenlere şiddetle (şiddete karşıyız o ayrı) tavsiye ederim.

  edit: imla
 2. bunu tavsiye eden arkadaşım ağlamaktan kör oldu!

  koreliler yapınca wauww, özcan deniz'imiz yapınca ıyk! şaka tabi, özcan deniz ne yapmış bilmiyorum da bu film de bana öyle aman aman ne filmmiş dedirtmedi.

  !---- spoiler ----!

  coca cola*...cici kızın 'haşin ama duygusal' erkek zaafı*...komiklikler, romantiklikler, hastalık... oradan da yeşilçama siz bağlayıverin bi zahmet.

  la paloma 'yı kullanmasalar iyiymiş, adamın çıkma teklifi de iyiydi, başka da bir şey kalmamış galiba aklımda.

  !---- spoiler ----!
  mesut