1. uzun süredir takip ettiğim, tasarımını sürekli yenileyen bir haber sitesi.
    en sevdiğim yanı; linkten linke dolandırıp, klişe başlık atarak para için kullanıcıyı bezdiren haber sitelerinden değil. Gün içinde sürekli olarak site içerisinde gezmediğimden bilemeyeceğim site içeriği de böyle mi ekleniyor diye ama, haberlerin facebook paylaşımları biraz geç yayımlanıyor. Facebook sayfasından anlık olarak haber takibi söz konusu olmuyor haliyle.

    nayn.co

    not: şuan fark ettim, zamanında bu sitenin reklamlarını göreyim diye adblock'u kapamışım ancak site içeriğinde zaten reklam yok. varsa da ben körüm artık kusura bakmayın.
  2. tasarım olarak güzel olmuş, herşey hoş, lakin o domain nedir öyle ya :d hani böyle çantası çalınıpta arkasından "neinnnnnnnn" diye bağıran alman kadın sözü gibi birşey olmuş :)

    bu arada ufak bilgi olsun; ilk entry'deki arkadaşa selamlar, adblock 1 reklam buldu. reklamsız tek site youreads kaldı sanırsam, demekki verdiğimiz emeklere değecek :)
  3. tasarimini ayda bir degistirecekler neredeyse bir standardi yakalayamadilar ama ulkemizde ki haber siteleri gibi aptalca yonlendirmeleri olmadigindan, girilesi tek haber sitesi anasayfaniz yapin.