1. yeni bir gsm operatörümüz oluyor. umarım kaliteli hizmet sunup kalıcı olabilirler. bu ara 0510 ile başlayacakmış numaralar..

  kaynak
 2. 3 yıldır beğenerek hizmet aldığım gsm firması.

  2004 yılında cemal kaya ve adem öcal tarafından net ankara telekomünikasyon elektronik bilgisayar teknolojileri tic.ve san.a.ş. adıyla, 50.000 tl sermaye ile kurulan şirkettir.

  2009 yılının sonunda, tüm telekomünikasyon hizmetlerini bir arada sunan firma, kurucularının telekom geçmişi ve birikimi ile bir araya gelerek, türkiye üzerinde ip santral, voip, toplu sms, faks, sesli mail hizmetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

  şirket adını 2010 yılında netgsm iletişim ve bilgi teknolojileri anonim şirketi olarak değiştirmiş. 2014 yılına gelindiğinde şirket sermayesi 1.000.000 tl'yi geçmiş.
  ilgaz
 3. turkcell baz istasyonları üzerinden kendi hizmetlerini sunacaklar. piyasada bir alternatif olacaklarını zannetmiyorum zira kendileri bir akcell. bu dönemi seçmiş olmaları çok manidar gerçekten.
  turkcell yönetimindeki akp ağırlıklı yönetim kendilerine iyi bir kapı açmış anlaşılan.

  turkcell bu tip beceriksiz hareketleri ile yıl sonuna kalmaz pazarı vodafone'a kaptırır. bir şirket nasıl batırılır sorusunun cevabına ileride (bkz: turkcell) örneğini vereceğiz sanırım.

  hadi hayırlısı.

  not: netgsm sahibi olan vatandaş akp çankaya meclis üyeliği ve ak parti siyaset akademisi mezunu olmakla övünmektedir.