• youreads puanı (8.67)
  1. her izlediğimde güldüğüm bir reklam never say no to panda. panda cheese isimli peynir markasının mısır televizyonlarında yayınlanan reklam serisidir. her reklamda kendisine önerilen panda cheese markalı peyniri reddeden kişinin önünde devasa bir panda belirir ve peyniri reddeden şahısa birkaç saniye baktıktan sonra bu psikopat tipli panda çevredeki eşyaları dağıtır. tekrar gözlerini peyniri reddeden kişiye dikerek ürünün kısa tanıtımı ve "never say no to panda" (pandaya asla hayır demeyin.) yazısıyla reklam sonlanır.
  2. ürün tanıtımı konusunda ne kadar verimlidir bilemem ama mizah konusunda şahsımı her defasında güldürüp eğlendirmeyi başaran reklamlardır. özellikle pandanın her yeri dağıttıktan sonra adama geri dönüp piç gülümsemesiyle bakış atması efsanedir.
  3. funny things happends
    sevimli olduğu kadar bir o kadar asi direnişçi ve tripkar bir kişiliğe sahip olan panda kardeşimiz ile dost olmak isterdim , her ortamda umarsızca hır gür çıkarırdık ne güzel.
  4. bitmesin daha çok yapmış olsunlar diye düşünerek izlediğim tek reklam sanırım. harika olmuş.
  5. merak edenler icin panda belirdigi anda calan sarki "buddy holly-true love ways"dir. ilgi ceken, istek uyandiran reklam nasil olurun cevabi olan reklamdir.