1. nam-i diger misafir 276.
 2. radyoda login olamayışıyla "276" markasını yaratmış renkli yarı-troll youser. bazen ortamı trollüyor, bazen çevremde kimseyle konuşamadığım sokurov filmlerine ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. ama işte yine içi rahat etmiyor, bana gelip mozart'ı savunuyor. yarı-troll işte... hagrid gibi.
 3. ikiyüzyetmişaltı kişisi.
  kullanıcı adını öğrenene kadar tünelde "kullanıcı adını isterüükkk" diye kendisini çokca darladığımız olmuştur.* keyifli, bilgili özellikle müzik konusunda kendisinle çokca istişare ettiğimiz youser. bana hep "sen çok alıngansın" diye takılır ben de "hayır alıngan değilim" diye çemkiririm. bu arada kullanıcı adını çok yaratıcı bulduğumu belirtmeden geçemeyeceğim. takip ettiğim yazarlardandır.

  la rondinellanın " mamalara noldi la" olarak isim babasıdır ama ihale otello ya kalmıştır.
  https://www.youtube.com/watch?v=YUSmjGzGVtQ
 4. "sisi uzeni yirtarim gencler" gibi babacan sozleriyle insanin icini isitan, istisnasiz her sarkiya "gusel türkü, dinleyin" diyip gulumsetem, super bir youser kendileri. uzun zaman kendisini buralarda gormeye devam ederiz umarim.
 5. ne nietzsche kubrik falanı canım, baya 276 bu :)
  güsel insandır, s yok :d
 6. her çalan şarkıya türkü demesi ile şu sözü görünce akla gelen ve bir kez daha hak verdiğim youser.
 7. an itibari ile sol frame de yardırmış müzik repertuarını çıkarıp masaya vurmuştur.şimdi öğrendim ki 276 no lu dayımız imiş saygılar hürmetler efenim .:)
 8. az önce yine peşpeşe türkü başlığı açtığım güzel insan..
 9. gün olur da bir gün denk gelip karşılıklı kadeh tokuşturmanın iyi olabileceğini düşündüğüm youser.
 10. çok güzel bir kalbe sahip olan youser.