1. "6 yaşındaki kız çocuklarıyla evlenilebilir", "3 yaşındaki kız çocukları amcalarının yanına külotla çıkmamalıdır " diyen biyolojik olarak insan olan, kafa olarak da ülkenin büyük bir kesimine göre "alim" olan varlık. akp gençlik kollarına kızılcahamam'da ders vermektedir.

  haber linki
 2. Arkadaşım bazı konularda suçlamada bulunacaksan delillerini sağlam getir. suçu olmayan insanları karalama. o dediğin program için
  (bkz: https://twitter.com/nurettinyildiz/status/712002254686064640)
  (https://twitter.com/nurettinyildiz/status/711912950072799232)

  Ayrıca bu dediğin suçlamalara maruz kalan kişinin savunmasına bak ve iddiayı ortaya atanın amacını gör. at gözlüğüyle bakma. aklını kullan sonra ne söylemek istiyorsan söyle. bir gazete haberiyle peşin hükümlü karar verme. Ayrıntılı bilgi için
  http://www.sosyaldoku.com/kamuoyuna-duyuru/
  http://www.sosyaldoku.com/kamuoyuna-duyurulur/

  insaflı olun. zalim olmayın.
 3. lan sırf bikbik ettiniz diye oturdum tekrar izledim bu yeni dönemin akıl hocasını,

  ilk iddia olan "3 yaşındaki çocuk amcasının yanında külotla dolaşamaz, dolaşırsa tesettürü öğrenemez" konusu %100 dile getirilmiş.

  diğer iddia olan "6 yaşındaki çocukla evlenilir" iddiası şöyle; adam diyor ki, 6 yaşında çocukla evlenilir ancak zifaf olmaz. buluğ çağına giren kızla ise hem evlenilir, sağlık sorunu yoksa hem zifaf da olur. bu mudur bu adamı savunduğunuz konu? yahu adam diyor ki , "adet gördüğünün ertesi günü evlenebilir", bu mu sağlıklı mantıklı yaklaşım, 12 yaşında kızlar adet oluyor, 12 lan, on iki, zifaf olur diyor, heaa tmm 6 değilmiş, allahınız nasıl biliyorsa öyle yapsın sizi, ve bu ışid kafalı yeni dönemin makbul adamını rableri nasıl biliyorsa öyle yapsın.
 4. cübbeli, gavs dedikleri abdulbaki erol gibi sapkın fikirleri oduğunu düşündüğüm yeni nesil alimlerden.
  biraz arapça ezberleyenin alim - padişah - halife muamelesi gördüğü dönemin adamlarından biri.