1. telaffuzu zor sözlük.
 2. şöyle bir bakayım dedim ne var ne yok diye. üzgünüm ama ilk izlenimim çok olumsuz. başlıklardan başlıyor cinsiyetçilik, ırkçılık, ayrımcılık. bir çoğunun başa çıkamadıkları libidonal enerjilerini saçmalayarak harcadıkları çok bariz. elbette her yorumu okuyacak kadar uzun kalmadım ama birkaç yorum hariç rezillik paçalardan akıyor. bu sözlüğe benzer sanırım onlarca sözlük var. neden insanlar kıymetli zamanlarını böyle sevimsiz şeyler okuyup, yazmakla geçirirler hiç anlamıyorum. sanırım yaşadığım toplumu anlamaktan fersah fersah uzaktayım. bu da benim ayıbım olsun.
 3. aktif 500 yazar ve günlük ortalama 45.000 gösterim alan sözlük. bir hesap açıp yer kapatmalı.
 4. işte aradığım sözlük. ben gidiyorum herkese hoşça kalın.

  ekleme: (bkz: om)
  abi
 5. beni şöyle bir giriş ile karşılayan sözlük. bunlar için yeni sözlüğe gerek var mıymış bilemedim. yapılmışı vardı halihazırda oysa (bkz: ekşi sözlük)

  edit: o değil de kadınların bile kadınlara cinsiyetçi tavırlar takınması ne biçim bir olay kardeşim ya? yoruma bak... ne biçim ülke olduk çıktık...
 6. kardeş sen burdaki seviyeye bakma, başka mecralarda gün görmemiş otantik küfür üretme yarışında ödül üstüne ödül alıyoruz. burdan gelen murdar eder atar sitenizi, el emeği cep nurunuz ziyan olur. hevesin kursağında kalır alimallah. yalnız youreads yöneticilerin bu tür müşteri kafalama atraksiyonları düzleminde açılan başlıklara bakıp da ettiği küfürleri merak etmiyor değilim. neyse allahtan üniversite okumamışım, yoksa 4-5 yılım çöpe gidecekti bu coğrafyada.

  seviyeli tanım: ihlas suresi eşliğinde, sağ ayakla girilmesi gereken entelektüeller ocağı.
 7. güzel üniversitemin güzel sözlüğü. :)
  slipo