1. tarayıcıya oyunun adını yazıp oynayabileceğiniz pixel oyunu.

  oyunda kanserin tedavisini bulup tüm dünyaya yayıyorsunuz ama ölümcül bir hata yapmış oluyorsunuz bu tedavi 5 gün içinde tüm insanları öldürmüş olucak ve sizin sadece 1 şansızın var.oyunu sadece bir kere oynayabiliyorsunuz yani hata yapar ve çözümü bulamazsanız oyunu tekrardan başlatim yok ciddi ciddi sadece 1 şansınız var muazzam etkileyici bir oyun.

  ben oynadım ve şerefsiz iş arkadaşım tarafından bıçakla öldürüldüm oyun bitti tekrar oynayamıyorum.işiniz yoksa sizde oynayıp oyunda nereye kadar geldiğinizi yazabilirsiniz.

  edit :oyunun adında hata yapmışım one chance olması lazım .
 2. dean moynihan tarafından geliştirilmiş, internet tarayıcısı tabanlı bilgisayar oyunu. google'dan aratıp ücretsiz biçimde oynayabiliyorsunuz. hareketleri klavyenin sağ - sol oklarını kullanarak sağlıyorsunuz. bir odaya ya da arabanıza binmek için ise space tuşunu kullanıyorsunuz. oynanışı bu kadar basit.

  neyse efendim ben dünyayı kurtarmayı beceremedim. son gün kendi yarattığım (valla yanlışlıkla ya! bir gün önce kahramandık! nankörsünüz olm) virüs yüzünden öldüm. lanet olsun!

  bari parka gideydim de son günümde, çocuğu gezdireydim! sizi kurtarmaya uğraştım da nooldu!

  tamam sakinim.