1. içinde thc maddesi olmadıkça bir şey ifade etmeyecek olan çay. çay zaten bitkiden yapılır, kenevirden yapılmasının ya da ıhlamurdan yapılmasının farkı yoktur. sadece dinlenme tesisinde değil aktarlarda kenevirin çayını değil yağını da bulabilirsiniz.
  2. orjinal kenevir şuruplu soğuk çay. bir etkisinin olacağını düşünmüyorum çünkü kenevirdeki 'thc' maddesinin yanması lazım beyin üzerinde bir etkisi olabilmesi için. ya da bu tarz ürünlerin içine kaynatılmış kenevir suyu da konabilir o halde de etkili olacaktır. bunun lolipop olarak satılanlar var, prag'da ve amsterdam'da gördüm, aldım lakin bir etkisi olmuyor.
    hubot
  3. istanbul carrefoursa marketler'nde 250 ml.'lik kutularda 4 tl'ye satılmaktadır. türkiye dahil avrupa'nın birçok ülkesinde satılan ürünlerde yasa gereği thc maddesi bulunmamaktadır. amerika'da satılan orijinal ürünlerde yüzde 0.0015 oranında thc maddesi bulunmaktadır. bu oranın herhangi bir şekilden şekle sokucu etkisi yoktur.

    tat olarak olağan soğuk çaylardan pek farkı yok. içerdiği kenevir şurubu çok hafif bir aroma vermekle birlikte bariz bir tat algılayamadım.

    sonuç olarak bunu içmeden uçamıyorum yada ortamlarda şeklim olur diyorsan al yine de iç. yoksa aynı paraya başka markalardan litre litre soğuk çay alınabiliyor. hatta evde kendin demle.