• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.57)
osman pazarlama - togan gökbakar
aşık olduğu kızla evlenebilmek için birçok farklı ürünü pazarlayarak başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen osman şaşmaz’ın bu konudaki en büyük destekçileri aile dostlarının kızları songül ve arkadaşı erkan'dır.. evlenmek istediği kızın babasına kendine ispat etmeye çalışırken yaşadığı maceraları konu almaktadır film..
 1. gökbakar kardeşlerin film türü komedi dahi olsa bir senaryoya ihtiyaç olduğunu hala anlayamamış olduğu, çerezlik olarak bile düşünülüp hayatınızın 1 saat 54 dakikasını ziyan etmemeniz gereken vasatında vasatı gereksiz bir film..
  dewe
 2. babamın çok beğendiği film. bu filmlerin bu kadar eleştiri almasını anlamıyorum. filmin izleyici kitlesi belli. amaç zaten para kazanmak. bu kadar basit.
  bb
 3. ırkçılığın, cinsiyetçiliğin, denyoluğun, emek hırsızlığının, adaletsizliğin allanıp pullanıp komedi adı altında osurmalı-sıçmalı muhabbetlerle, yedirildiği film.

  bunun yerine iki saat bayunca çalışan bir çamaşır makinesi seyretseniz hem daha çok eğlenirsiniz hem de sinema hakkında daha çok bilgi edinirsiniz.
  (bkz: türkiye'de sinema'nın gelişmeme nedenleri)