• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.00)
outcast
genç bir adam olan kyle barnes çocukluğunda bir şeytan tarafından ele geçirilir. daha sonra kendini kurtaran kyle etrafındakilerin ruhlarının ele geçirilmesine şahit olur. bir gün kasabadaki başka bir çocuğun başına aynı şeyin gelmesi üzerine çocukluğundan tanıdığı pedere yardım eder ve hayatı boyunca onun peşini bırakmayan şeytanlar hakkında bilmediği şeyleri öğrenmeye başlar.
  1. henüz 1. bölümü yayınlanan ve ilk bölüm için oldukça başarılı bulduğum dizi. öncelikle baş karakter olan kyle barnes'ın klişe olan güçlü karakterlerden olmamasını sevdim. ayrıca yine kasabada bu durumun alışılmış/kabullenilmiş ama yine de şüpheyle yaklaşılan bir hale gelmiş olması da yine klişelerden uzaklaştırmış.
    korku-gerilim türü açısından kesinlikle heyecanlı ve ilginç bulduğum bir dizi 1. bölüm itibarı ile. ayrıca çocuk oyuncular da başarılı seçimler olmuş.
  2. the walking dead gibi robert kirkman'ın elinden çıkan çizgi-roman uyarlaması dizi.
  3. 1. bölümünü izleyip beklentiyi çok yükselttiğim ama sonra beni hayal kırıklığına uğratan dizidir. umarım sonları bağlanmayan olayları bağlar ve katmaya çalıştıkları gizemi abartmamaya özen gösterirler. merakla bekliyorum.