1. ozi reis birgün arkadaşları ile evde otururken karısı bahçedeki tavukları toplayıp kümese kapatmasını sert bir dille emreder. buna bozulan reis, evdeki tufegi alıp bahçeye çıkar ve tavukları tek tek öldürür.

  boyle de deli bir adam.
 2. sahnede ağzıyla yarasa kafası koparmışlığı vardır
  ayrıca uyuşturuculara karşı dirençli olmasını sağlayan bir gen mutasyonu vardır kendinde

  böyle de deli bir adam.
  ama severiz kendisini (bkz: black sabbath)
 3. en buyuk kizi jessica'nin doğumu ile babasinin vefatı 8 yıl arayla ayni yerde, ayni gunde, ayni saate (20 ocak 23:20) olmasi enteresan bir tesadüf tabii.
 4. bazı iğrenç sahne 'show'larıyla hafızama yer etse de -civciv öldürmek gibi- yine de dinlediğim ama para kazandırmaya karşı olduğum sanatçı
  bkz. i just want you
 5. normal bir metal sanatçısı değildir. uyuşturucu bağışıklığı ile genleri bu dinozor vokali bizimle tutuyor diyebiliriz. black sabbath grubunun vokalliğini yaptığı dönemin şarkılarını dinlemenizi öneririm.
 6. ruhunu şeytana satmış ve karşılığında uzun bir ömür almış olabilir. esasında ölümsüzlük almıştır diyeceğim ama o zaman şeytanı da kafalamış olması gerek, gerçi o da mümkün. bi bu, bi de keith richards.(*:maşallah)(*:maşallah)

  düşünsene tüm metal buradan geliyor, bi nevi nehrin kaynağı gibi, deathi, heavysi, doomu, blacki, trashi... ve bu adam hala yaşıyor.(*:düşünemedi)