1. daha başlamamıştır.
  2. hep bir huzursuzluk olur insanın içinde. çünkü ertesi gün pazartesidir. ama cumartesi öyle mi? yarının pazar olduğunu bildiğin için bir taraflarını yayar keyif yaparsın.
  3. keşke evde olsam. babamın kovboy filmi izlemesine bile razıyım.
  4. öğlen 12.20 ye kadar uyuyarak kaçırdığım
  5. annem odaya girip perdeyi çekecek kışşşttt diye. hadi kalk bak öğlen oldu diyecek. kalmayacağım tabi. biraz sonra içeriden süpürge sesi gelmeye başlayacak. giderek benim odaya yaklaşacak ve kapı açılacak hadi burayı da süpürmem lazım diyecek annem... gerçekten bu denli huzurlu uyandığım sabahlar artık çok mu geride kaldı? büyüdüm mü? canım sıkıldı bak
  6. çoğu kişinin göremediği günün parçası. çoğunlukla öğlen uyanan insanlar için kaydırma yapılmış sınav formatı gibi bir bakıma.
    han
  7. annemin daha saat 10 olmadan '' hadi kalkın yavrularım çayları koyuyorum'' diyerek kardeşimle ortak kullandığımız odamıza girmesi, perdeyi açması, bizim yataktan zorla kalkisimiz ve haftanın sadece bir günü ailece yapılan o enfes kahvaltı. her ne kadar kahvaltı etmeyi sevmesem de o sabah herkes sofrada olacak arkadaş, kahvaltı muhabbeti edilecek.