1. lanetli gün.
  mnb
 2. çok yükleniyoruz gibi geliyor bu güne. sırf insanlar kendini ' uff pazartesi sendormu ): ' gibi ifadelerle ortaya çıkarsın diye günahını alıyoruz gibi geliyor. eminim o da istemezdi pazar'ın ertesinde olmak.
 3. mükemmel bir haftasonunun ardında yatan acı gerçek. yine geldi çattı lanet olası.
 4. haftanın ilk çalışma günü olması sebebiyle insanlarda karamsarlık, mutsuzluk, depresyon oluşturmayı başarabilen bir gündür. şansızlığı tatil gününün ertesine denk gelmesi olarak açıklanabilir.
 5. tatilin yaklaşmasıyla haftanın diğer günlerinden pek bir farkı kalmayacak, sendromların kralı gün. haftanın hızlı geçmesi için pazartesiye iyi başlamak bir zorunluluktur, ilk günü atlattın mı gerisi çabuk geliyor.
 6. pazar günlerinden nefret ettiğim için haftanın en sevdiğim günüdür. keşke hep pazar ertesi olsa.
 7. kuşkusuz başka bir pazartesi sabahına uyanacağız. herkes merak ediyor bir yandan piyasaların durumunu, yaşananların piyasa ve ekonomiye etkilerini. ama ben o kadar endişeli değilim açıkçası. hiç bir şey olmamış gibi mevcut istikrar ! devam edecektir. zaten kırılmasını istemedikleri belli noktalar var. ne olursa olsun bir şekilde bu düzensizliği, bir düzen varmış gibi sürdürmeye devam edip insanları şişirmeye devam edecekler. nerede kırılım yaşarız bilinmiyor. bildiğim tek şey ise hiç bir şey olmamış gibi hayatımıza devam edeceğiz.
 8. cuma gecesi "acaba pazartesi işe gidebilir miyim?" diye düşündüm... sonra olaylar gelişti biliyorsunuz ve her şey normalmişçesine hayata devam etmemiz bekleniyor...
  aslen ben salı'yı sevmem, pazartesi'nin bir suçu yok...

  şimdi ise ne olacak bilmiyorum...