1. çocukken yapmaktan büyük bir haz aldığım eylemdi. yemek bile atıyordum ulan. sokaktan geçen insanlara zeytinyağlı dolma fırlatıp kahkahalar attığım doğrudur.
  2. filmlerde gördüğümüz bir cinnet anında televizyondan başlayarak tüm ev eşyalarının sokağa dökülmesi. mahalleli de zevkle izler bu olayı.
    genellikle "aldatılan eş" vakalarında görürüz.

    bir mani atağı-bir öfke nöbetinde yapılması muhtemel ayrıca çocukluk hayali olan bir eylemdir.
  3. annem ben küçükken toplamadığım eşyaları balkondan aşağı atardı. kırılmayacak olanları tabii. asansör yok bi şey yok 6 kat in çık..
    kuz
  4. ben o zamanlar lise ikiye gidiyorum. üst kat komsumuzun oglu evlendi görücü usulü. 4ay gecti bizim komsular gelinlerini geri yollamıslar babasına. meger kız bakire değilmis. kızın ailesi geldi, çeyizleri falan toplamaya, kızın anası çarşaflı teyzemiz sokağın ortasında bagris cagris bir kufurler ediyor, şükrü saracoglunda boylesi kufurler duymamissinizdir. senin ananin babanin götünü tornavidayla ... diye bagirdigini hatirliyorum en son. damadi icin otur evinde simdi kardesinle sey yap diye bagiriyordu. kadin bir de camiide kuran hocasi... herkes camlarda şok olmus bir vaziyette izliyor tabi. neyse bizim ust kattaki komsu amca o kufurlerden sonra balkondan asagiya sandalye tabure ne varsa firlatip atmisti. hic unutmam. olaydaki sacmaligi fark ettiniz degil mi?