• youreads puanı (6.50)
 1. yenil albümünün ilk teklisi olarak bugün yayınlanan 4 yıl gibi bir süreden sonra kendine has popuyla geri dönüş yapmış. şimdi şarkı ilk bir kaç dinleyişte ben de o kadar rüya gibi bir ekipten bu mu yani gaga dedim ama dinleye dinleye ( sıkmadı da dinlemek ) alıştım ve sanırsam albüm daha daha iyileriyle dolu çünkü şarkı 3 dk bir şey ve sanki intro gibi. devamında rock girl havası esecek gibi.. rolling stones ''bad romanceden daha iyi bir şarkı'' demiş ama ne yazık ki katılmıyorum. mark ronson ile çalışmış ve vokal tekliğini değiştirmiş gibi. biraz burun sesine kaçıyor gibi. uzatmayayım. dinledikçe begeniyorum özellikle radyoda tam kıvamında bir şarkı olmuş. albüme karşı ilgi çeken bir hareket oldu tebrikler gaga. ama sanırım o çılgınlıkları serpildi biraz biraz... klipler gelecek mi acaba :):):):)
 2. git gide bağımlı oldum bu arada dipnot:df:a:fa
 3. lady gaga'nın born this way/artpop ruhundan bir türlü kopamadığını gösteren şarkı. ne yazık ki genel olarak hayalkırıklığına uğradım.

  şarkının girişi mükemmel. ve lady gaga'nın vokali çok güçlü. ancak devamında vokal, çok fazla electronic etki altında kalmış. ünlü prodüktörlerle çalışmış ama ortaya çıka çıka venus tarzı bir şey çıkmış.

  venus de böyleydi. aşırı gürültülü.

  bu arada şarkı madonna'nın papa don't preach şarkısını çok andırıyor. özellikle “it was a perfect illusion” dediği kısımlar çok benziyor.

  şarkı dinlenir ama başucu eserleri arasında yer alamayacak.
 4. bu kadın bir harika dostum.

  son dönem bagımlısı olduğum sıradışı varlık.