1. bir erkek anasının karnından piç mi doğar doğasında mı vardır? efendi bir erkek piç olabilir mi? bir erkek hem piç efendi olabilir mi? bu sorular bugün aklıma takıldı.

    sebebi ise bugün sınıftan birkaç kız arkadaş ile sohbetimden kaynaklanıyor. ama bugünün bir de dünü var tabi.

    dün spordan çıktım okula gittim biraz erken gitmişim. neyse gittim fakültenin kantinine bir çay aldım kantinin bahçesine sigara içmeye çıktım. sigaramı bitirdikten sonra kantine geçtim orada bu kızları gördüm. yanlarından geçerken ayak üstü selam vermek için durdum, hal ve hareketlerinden sağlam dedikodu çevirdikleri anlaşılıyordu, ben selam verdikten sonra masaya davet ettiler yorgunluğumun da etkisiyle oturdum bende. dedikoduyu öğrenip bende biraz katıldıktan sonra kızlardan x " bbs sen z ve q ile takıl 2 güne sana sevgili yapar" dedi. ben şok! bakın abazayım falan ama hiç bir türlü kızlara bana kız bulun gibisinden muhabbete girmedim konuda oraya gelmedi. bir an da pat diye söyledi bunu. bende " valla mı lan" dedim. z ve q onayladılar "sen seç beğen gerisini bize bırak" bende " siz bu işi yapın dileyin benden ne isterseniz" dedim. bunlarda gaza girdi tabi. bana swarm indirttiler onu kullanmayı, kızlara swarm üzerinden nasıl yaklaşılacağını, swarm da bolca erkek arkadaşım olması gerektiğini falan öğrettiler. dedim işte "ne istiyorsunuz ", " sen ne alacaksın" diye sordular. dedim " kıyafet ya da ayakkabı alabilirim" bunlar tabi oooo falan çektiler dedim " coşmayın öyle 50-60 liralık bir şey alırım" aldığım cevap ise "50-60 liralık kız bak o zaman" tabi dalgasına söylediler ama arkadaş arkadaşın pezevengi olabiliyormuş gereçekten kızlar da buna dahil.

    neyse çok uzattım. bugün yine sigara içmek için çıktım bahçeye bunlarda vardı. yanlarına gittim sohbet ettik yine laf lafı açtı z bana dedi ki " piç olmalısın bbs biz öyle erkeklerden hoşlanırız" bende " evlenirken efendi erkek istiyorsunuz ama" o da onayladı beni. " piçler eğlenilecek erkek, sen evlenilecek" ben bu lafı duyduktan sonra kafamda o sorular dönmeye başladı. çünkü kendimi biliyorum benim ruhumda gram piçlik yok. ciddi söylüyorum bunu. ben piç olabilir miyim? daha da önemlisi piç olmak istermiyim? hiçbir kız efendi erkek sevmez mi? şuan bu soruların cevabını arıyorum dostlar. bir fikri olan varsa aydınlatırsa iyi olur çünkü yoruma ihtiyacım var.