1. john berger okumayı ve derin futbol izlemeyi aynı hayata sığdırabilmiş metalurji mühendisi youser. tıpkı ahmet hakan sevgisiyle nazlı ılıcak nefretini aynı kalbe sığdırdığı gibi...

  renklisin pireli, renklisin.
 2. bu akşam ilk youreads fm yayınını yapacak iyi insan, şimdiden güsel bir yayın olacağını düşünüyorum, dostlar yalnız bırakmasın gelsinler şuraya... http://www.youreadsfm.net/
 3. radyo yayınları için plak koleksiyonundan özel kayıt alıp dijitale çeviren hasta ruhlu youser. neyin hazırlığı bu? biz bu kadar kıymetli miyiz?

  not: birazdan 9 yıl aradan sonra sesini ilk defa duyacağım.
 4. güzel insan, kaliteli youser.
 5. fotoğraf konusunda epey yetenekli youser.
 6. ilk defa girdiğim youreads fm de hoş parçalar yayınlayan insan.
 7. girilerini takip ettiğim kültürlü, seviyeli, sayın dj arkadaşımdır kendisi.
  hani bazı insanlar vardır size pozitif enerji verir, iyilikleri güzellikleri gösterir, güven verir işte pireli o insanlardandır.
  radyoda efsane yayınlar yapar. o bana "alice" dinletir. ben ona "la rondinella." *
  girisi, artısı ve güzel müzkleri bol olsun.

  iyidir pirelisarki iyidir.
 8. okuyor, geziyor, fotoğraflıyor, güzel de laflıyor.. güzel çalmasından hiçç bahsetmeden olmaz. geçen hafta her yanımızı saran buhranla ayağının tozunu henüz atmışken üzerinden, dehşet güzellikte bir gece yaşattı bize seçtiği parçalarla. bayıldığım derin müzik bilgisiyle o'nu tanıyor olmaktan çook memnunum. tembel adam'la güzel bir ikili oluyorlar bir araya geldiklerinde; hani gülmekten yüz kaslarımı hissedemez oluyorum.

  bu arada bu bir çağrıdır pireliii.. geçen haftanın tadı damağımızda kaldı..
 9. sevdiğim samimi bulduğum iki djden biri. tünelde olmasamda yayınları dışarıdan dinlemekteyim.