1. Türk bilişim sektörüne 10 Yıllık bir tecrübenin ardından 2014 yılında katılan Pusulatech Bilişim Teknolojileri, kendine özgü pazarlama ve satış sonrası hizmetleri ile kaliteden ödün vermeden teknolojiyi hep bir adım önden takip etmeyi prensip edinmiş ve
  pusulatech.com web adresiyle dijital görüntüsüne kavuşmuştur. Kimi firmalar gibi seneler önceki teknoloji ve hizmet yaklaşımı yerine, yeni teknolojileri takip edip müşterilerini bağlı bulundugu sektörde hep öncü yapmayı hedeflemiştir. Teknolojinin sunduklarını insana taşırken kurumsal prensiplerini daima korumuş, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gibi klagibleşen hizmet ilkelerinin her zaman uygulayıcısı olmuş, müşteri odaklı yapılan işlerin mutlaka geri dönüşüm kazandıracağını her zaman savunmuştur. Bilişim ve teknolojik yaklaşımlarda uzun senelerin getirdiği birikimle, iyiniyet ve doğruluk esasından ayrılmadan, sabır, hırs ve cesur atılımlarla yarını planlayan bir firma olmayı hedeflemiştir.
  Kurumların ya da bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak üzere ; Lenovo, Dell, Hp, Asus, Msi, Acer, Samsung, Toshiba, Apple, Cyberoam, Microsoft, Amd, intel, Canon, Brother, Epson, Oki, Gigabyte, Kingston, Philips, Sony, Qnap, Synology, Seagete, Wd, ve Yazılım Tarafında Adobe, Autocad, Azure, Office 365, Sap, Netsis, Logo, Sentez, Akınsoft, Micro, 3cx, Panda, Eset, Kaspersky Markaları ile partner ortaklık sağlamış ve çözüm ortağı statüsüne kavuşmuştur. bu markaların online satışını yapmaktadır.
  Ürün satış ve tedariği yanında, Teknik Servis ve Bakım Hizmeti, ERP, CRM ve Muhasebe Yazılımları, Bulut Santral (IP PBX, SIP ve VoIP), Kamera, Alarm ve Access Kontol sistemleri, Network ve Ağ Güvenliği Çözümleri, , Bulut (Cloud Computing) Çözümleri, Kesintisiz Enerji (UPS) Çözümleri, Hosting & Domain Satış, Web Tasarım Hizmetleri, Kurtuş-Toner Dolumu, Data Kurtarma Hizmetleri, ve Baskı ve Sayfa (Kopya)
  Sektörün her alanında etkili ve güçlü olabilmek için farklı konularda uzmanlaşmış kuruluşlarda iştirakleri vardır. Pusulatech Bilişim Teknolojileri, markalaşma bilinciyle hareket ederek 2015 yılında ismini tescilletmiştir.
  http://www.pusulatech.com
  facebook.com/pusulatech
  twitter.com/pusulatech
  linkedin.com/pusulatech