q


 1. bb
 2. özel mesajla rahatsız etmeyi bir halt sanan, "insan"
 3. mod akışını yorumlayamayan yazarlarca savunulan kişi.

  !---- spoiler ----!

  q isimli üyenin durumu lale olarak değiştirildi.
  abi 29 haz 2016 12:59

  (#131627) numaralı yorum şu gerekçe ile üyenin çöp kutusuna taşındı: mesajlasma icermemeli 1 hafta lale
  abi 29 haz 2016 12:58

  !---- spoiler ----!

  yani diyorki bu arkadaş yorumların çoğunu mesajlaşmak için kullanıyor. şunu 1 hafta ücretsiz tatile çıkartalımda aklı başına gelsin.
 4. yaşanan onca patlamadan sonra "ama siz de hep hükümeti eleştiriyonuz" diyebilmiş youser. ilahi biz ya!
  zepur
 5. tek amacı 'sürünün tersine' imiş gibisinden marjinal bir görünüm çizmek olan, internet dışındaki hayatında büyük travmalara sahip olması muhtemel 'kişiliksiz' youser.

  onun adına üzgünüm ve ona acıyorum.
 6. akp yi savunan herkes nedense bir trolluk pesinde. kardes siz adamaklilli bir ideolojiyle mi gelmistiniz demi biz sizi tersledik.adam aklilli bir fikriniz yok varsa yoksa oligark lideri r.t.e yi olumunw savunmak hatta daha ileri gidip kutsallastirmak. ve her nedense bir olay oldugu zaman sacma sapan yazilar yazip halki insanlari galeyana getiriyorsun maalesef.iyi olmus trollugun cezasi olacak eksisozlukten daha belirgin bir farki olsun buranin....
 7. kendisi iki sefer lale oldu. sebep kendisine yapılan küfürler ve hakaretlerden dolayı kendisini savunmak.
  kendisine hain, göt kılı, çomar, haysiyetsiz, yobaz vs her türlü küfür edilmiştir. bunlara karşı kendisini savunduğu için de trol denmiştir. lale olması demokrat youserları sevindirmiştir. nasıl bir demokratlıksa.
  arkadaşlar ak partiye küfür etmeniz beni fazla ilgilendirmiyor. ama ak partiye "oy verenlere" küfür etmeniz bana küfür etmek anlamına geliyor.
  neyse siz kumda oynamaya devam edin. bu benim son yazım. zaten ben gitmesem bile sözlük eninde sonunda beni şutlayacak. benden sonra da farklı siyasi görüşü olan biri gelirse ona da küfür edip pasifize edin. böylelikle sözlük hep temiz kalır.
  q
 8. küstüm oynamıyorum diyerek tüm girilerini silmiş, tahminimce ergenlik döneminde olan youser.
  gerçi bir daha yazmayacağını beyan etmiş. bu durumda youserdı demem gerekli sanırım. bu kadarını beklemiyordum. samimiyetle söylüyorum gitmiş olmasına üzüldüm.
  zepur